konkurs biblioteka

Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza  uczniów klas 4 do udziału w konkursie ze znajomości komiksu "Kajko i Kokosz. Szkoła latania". Aby wziąć w nim udział należy wykazać się znajomością treści komiksu. Szczegółowe informacje i zapisy w bibliotece szkolnej (do 20 maja br.). Na zwycięzców czekają nagrody książkowe. Koniecznie weź udział w konkursie!

Drodzy uczniowie kl.1-4 zachęcamy Was do udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez czasopismo "Świerszczyk". Szczegóły w załącznikach. Prace plastyczne należy przekazać wychowawcom świetlicy do 30.03.2022r.

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca w V  edycji konkursu "Na ratunek 112". Zwycięzcami zostali: 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Origami Kusudamy - papierowe kule inspirowane barwami narodowymi wybranych państw, organizowanego przez Zespół Szkół nr 32 im. Bohaterów Westerplatte w Bydgoszczy.

Informujemy, że został rozstrzygnięty Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Graficzny "Zero dla dyskryminacji" organizowany przez naszą szkołę. Celem konkursu było promowanie zachowań wolnych od nienawiści i przemocy oraz promocja tolerancji i postaw empatycznych. Dziękujemy za zaangażowanie się w konkurs Szkole Podstawowej nr 43 i wysłanie pięknych prac.

Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje, skierowany do dzieci i młodzieży, konkurs na plakat. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację i Międzynarodowy Dzień Mediacji 2022. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: tablety graficzne, dyplomy oraz zaproszenia na spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Prace można przesyłać do dn. 31 maja 2022 r. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 19 września 2022 r.

„Najcudowniejsze miasto to miasto, w którym człowiek czuje się szczęśliwy”.

Serdecznie zapraszamy dzieci pochodzące z innych krajów, mieszkające w Bydgoszczy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym Moja Gościnna Bydgoszcz. 

Centrum Kultury Katolickiej „Wiatrak” ogłasza konkurs pt. „Palma wielkanocna”. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w naszym konkursie, polegającym na zrobieniu palmy wielkanocnej, który jest wspaniałą okazją do odkrycia swoich talentów i zdolności plastycznych oraz rozwijania wyobraźni!

Szkoła podstawowa nr 30 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy zaprasza serdecznie wszystkich uczniów klas I -VIII do udziału w konkursie na projekt logo hasła "Zero dla dyskryminacji". Warunkiem udziału w konkursie jest stworzenie projektu logo i przesłanie go do organizatora. Wszystkie szczegóły związane z konkursem zostały opisane w załączonym regulaminie.

Partnerzy i linki

 

nabor 1

egzamin osmoklasisty matematyka logo

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

Budząca się szkoła

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.