Konkurs ten realizowany jest ze środków uzyskanych z Bydgoskiego Grantu Oświatowego dla Projektu Edukacyjnego

"Pszczółki – nasze przyjaciółki" Organizatorem jest Przedszkole nr 24, ul. Krucza 5a. Zadaniem konkursowym jest samodzielne wykonanie przez dziecko pracy plastyczno - technicznej przedstawiającej pszczołę. Zachęcamy do udziału...

Nauczyciele historii Szkoły Podstawowej nr 63 z Oddziałami Sportowymi ul. Goszczyńskiego 3 w Bydgoszczy zapraszają do wzięcia udziału w konkursie historyczno – plastycznym pt. „Najpiękniejsza bombka patriotyczna".

Zachęcamy do udziału uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych w konkursie organizowanym przez Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej pt. "Historia Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej", który odbędzie się 30 kwietnia 2024 r. w sali konferencyjnej Bydgoskiego Centrum Sportu przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy. Celem konkursu jest popularyzacja sportu, w szczególności wiedzy o piłce nożnej oraz historii piłkarskich Mistrzostw Europy; wyłonienie najlepszych uczestników konkursu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w międzyszkolnym rodzinnym konkursie na Kalendarz adwentowy. 

Popisz się talentem 2024 - to ósma edycja największego polskiego konkursu literackiego dla uczniów szkół podstawowych! 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Plastyczny „Matematyczne (O)pole” organizowany jest przez Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki pod patronatem Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. 

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, udział w konkursie jest nieodpłatny. Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie dowolną techniką pracy plastycznej na temat Matematyczne (O)pole

Młodzieżowy Dom Kultury zachęca do udziału w Miejskim Konkursie Grafiki Komputerowej "Choinka 2023".

II REGIONALNY MIĘDZYPOKOLENIOWY PRZEGLĄD PASTORAŁEK I PIOSENEK ZIMOWYCH „RODZINNE DUETY” 6 grudnia 2023 r.

Międzygminny Kompleks Unieszkodliwienia Odpadów ProNatura Sp. z.o.o organizuje konkurs polegający na przygotowaniu obrazu z nakrętek lub innych tworzyw sztucznych promującego ideę recyklingu. Udział w nim mogą wziąć uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych działających na terenie Bydgoszczy. Do wygrania są urządzenia multimedialne, takie jak słuchawki i głośniki.

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy - Muzeum Oświaty serdecznie zaprasza uczniów z klas VI – VIII do udziału w wojewódzkim konkursie pt. „Andrzej Szwalbe i jego życie muzyką pisane”. Celem konkursu jest upamiętnienie setnej rocznicy urodzin tego Honorowego Obywatela Bydgoszczy. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu infografiki przez uczestnika konkursu. Praca powinna prezentować informacje dotyczące życia i działalności zawodowej Andrzeja Szwalbego. 

Partnerzy i linki

ROK NATO logo niebieskie z tłem 

BMMU Logo Poziom internet PL

soit logo

Logo sto dyskryminacji

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

polityka prywatności logo

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.