II inicjatywa towarzysząca Pho3nix Active School - Sportowy plakat czas start! 😍 Stwórzcie swój sportowy plakat. Wybierzcie cechę, która jest Wam najbliższa i pokażcie jaki sport uprawiacie. Przygotowaliśmy dla Was 4 wersje plakatu 🥳

Siła, wytrzymałość, skoczność, a może zwinność?

CZEKAMY NA WASZE PRACE!🎨 pdfSportowy plakat.pdf

Pho3inx Kids logo blue

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Miasto Bydgoszcz na zdjęcie lub plakat, zachęcające mieszkańców do głosowania w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.

W czwartek 16 marca w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs wiedzy o literaturze ,,Siewcy słów”, w którym drużynowo wzięli udział uczniowie z sześciu bydgoskich szkół podstawowych. Konkurs przygotowali nauczyciele języka polskiego, p. Małgorzata Strzelecka i p. Sławomir Sobolewski, w ramach projektu realizowanego przez p. Przemysława Nowakowskiego ,,Szkoła otwarta i tolerancyjna”.

Zachęcamy do udziału w konkursie grafiki komputerowej "Choinka 2022". Organizatorem konkursu jest MDK nr w Bydgoszczy.

Międzygminny Kompleks Unieszkodliwienia Odpadów ProNatura Sp. z.o.o organizuje konkurs polegający na przygotowaniu stroju ekologicznego promującego ideę recyklingu. Udział w nim mogą wziąć uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych działających na terenie Bydgoszczy.
Do wygrania są urządzenia multimedialnie, takie jak słuchawki i powerbanki.

Konkurs "Kierunek – Bezpieczeństwo” organizowany jest w ramach projektu „Kampania Kolejowe ABC II” przez Urząd Transportu Kolejowego. Polega na wykonaniu dowolnej pracy plastycznej (rysunek, makieta) pokazującą miasteczko Peronowo lub jego fragment. W konkursie przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody, m.in. profesjonalny plac do zabaw i ćwiczeń wraz z montażem dla szkoły, do której uczęszczają autorzy zwycięskiej pracy, wyświetlenie pracy zespołu jako element wideomappingu podczas wydarzenia edukacyjno-informacyjnego organizowanego przez Urząd Transportu Kolejowego czy wyjazd na 3-dniową zieloną szkołę.

W bieżącym roku szkolnym odbył się szkolny konkurs z języka angielskiego dla klas czwartych i piątych. Pomysłodawczynią i realizatorką tego konkursu była pani Arletta Ciemnoczołowska. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test składający się z 30 pytań. Przed feriami zimowymi uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców naszej Szkoły.

Szkoła Podstawowa nr 30 im. Szarych Szeregow w Bydgoszczy zaprasza na Przegląd multimedialno-literacki: „Poszukiwacze Patronow’ 22  związanych z Patronami Roku 2022.

Wydział Edukacji i Sportu informuje o konkursie dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych pod nazwą „Rozszyfruj Bydgoszcz”. Organizatorem konkursu jest Miasto Bydgoszcz.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie 5 zadań konkursowych dotyczących życia i historii Mariana Rejewskiego w kontekście bydgoskim. Zadania konkursowe umieszczone zostaną w mediach społecznościowych Miasta Bydgoszczy oraz w papierowym wydaniu „Bydgoszcz Informuje” w celu promowania wiedzy o postaci tego wybitnego kryptologa.

Biblioteka szkolna i Samorząd Uczniowski serdecznie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym promującym czytelnictwo „Czytam, bo…”. Zadaniem uczestników konkursu będzie wykonanie plakatu, który za pomocą grafiki lub haseł będzie promował czytelnictwo i zachęcał do sięgania po książki.

czytam bo

Partnerzy i linki

 soit logo

Logo sto dyskryminacji

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.