Tyle nagród w jednym konkursie dawno nie było. W konkursie plastycznym pt "Najpiękniejsza łąka kwietna- znam rodzime rośliny zielne" Uczennica klasy siódmej - zdobyła 2 miejsce! Dodatkowo zostały przyznane aż cztery wyróżnienia:) Jedno zostanie przekazane uczennicy klasy 5a kolejne trzy dziewczętom z klasy 7. Duże brawa i gratulacje! Nagrody oraz  dyplomy już na dziewczyny czekają, zostaną przekazane w piątek.

Michał trenuje judo kilka lat w klubie UKS 10 Judo Bydgoszcz. Brał udział w Międzynarodowym Turnieju Nadziei Olimpijskich, zawody w judo "Puchar Polski Dzieci" organizowane przez Polski Związek Judo. Zawody trwały 2 dni 23-24 września. Odbywały się w Stegu Arenie w Opolu. Walczył w kategorii wiekowej U13 do 55kg i zdobył brązowy medal. Gratulacje!!!

Lista laureatów Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego “Pszczoła - królowa naszych łąk”  zorganizowanego w ramach Eko Grantu Prezydenta Miasta Bydgoszczy - “Park dla owadów i łąka miododajna”

Konkurs odbywał się w 21 czerwca w bibliotece szkolnej. Wzięli w nim udział uczniowie, którzy wygrali eliminacje w swoich klasach. Wszyscy uczestnicy starannie przygotowali się do konkursu i wspaniale zaprezentowali się przed jury. Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Nagrody zostaną wręczone razem ze świadectwami.

Miło nam poinformować, że Maria z klasy 7a została laureatką II miejsca w XIII edycji regionalnego konkursu " Niemcy znani i lubiani". Serdecznie gratulujemy.

Prezentujemy prace graficzne naszej uczennicy. Dominika ma dużo prac, które projektuje na swoim tablecie graficznym w programie Krita. Każda praca ma swoją nazwę m.in.: kwiecista, leśny cień, mysi ogon, słoneczne niebo, dzika smoczyca.

Miło nam poinformować, że Dominika i Lena z klasy 7b zostały laureatkami III miejsca w Powiatowym Konkursie Literackim „Książka – najwierniejszym towarzyszem w podróży życia”. Była to XXI edycja tego konkursu, w tym roku pt. „Czytając książki, poznajemy świat!  - powieści Alfreda Szklarskiego. W pierwszym etapie konkursu wzięły udział 182 dwuosobowe zespoły z powiatu bydgoskiego, a 41 z nich walczyło w finale.

Naszą szkołę w pierwszym etapie reprezentowało dwanaścioro uczniów z klas siódmych. Do etapu drugiego zakwalifikowały się dwa zespoły, które przygotowały prace konkursowe w formie infografiki. Gratulujemy Dominice i Lenie sukcesu w konkursie!

Szkolny Klub Wolontariatu z przyjemnością informuje, że został rozstrzygnięty konkurs plastyczny “Szkolne Pole Nadziei pędzlem malowane”. Jury oceniło inwencję twórczą uczestników konkursu, oryginalność oraz pomysłowość.

W sobotę 27.04 w Pałacu Młodzieży odbył się koncert finałowy podsumowujący konkurs plastyczny i wokalny "Moja Gościnna Bydgoszcz", skierowany do zamieszkałych w Bydgoszczy dzieci cudzoziemców. Konkurs odbył się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Uczennica naszej szkoły zajęła II miejsce w konkursie wokalnym. Gratulacje!!!

W konkursie dla klas trzecich przeprowadzonym pod kierunkiem nauczyciela języka angielskiego – pani Arletty Ciemnoczołowskiej wyłoniono sześcioro laureatów, którzy otrzymali tytuł:

Mistrz Ortografii Języka Angielskiego – the Master of Spelling 2023.