Miło nam poinformować, że mamy aż czworo laureatów w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym „MEDYCYNA NA 6”. Anna Walkiewicz zdobyła tytuł laureata pierwszego miejsca, Pola Kasprowicz – tytuł laureata drugiego miejsca, natomiast Dorota Grudziecka i Karol Kobylski zostali laureatami trzeciego miejsca. W sobotę, 8 maja odbyło się wręczenie nagród i warsztaty fizyczno-chemiczno-biologiczne. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Wiktor Murawski otrzymał wyróżnienie w wojewódzkim konkursie organizowanym przez MDK  nr 2  "Pocztówka do Świętego Mikołaja". Gratulacje!

Z radością informujemy, iż Hubert  Święczkowski, uczeń klasy 8b, zajął  I miejsce w konkursie literackim z gwarą bydgoską w tle” Moja babcia mi opowiedziała”. W tymże konkursie Anna Walkiewicz, uczennica klasy 8a, uzyskała wyróżnienie. Ósmoklasistom gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów literackich.

Ania Walkiewicz, uczennica klasy 8a, zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Największą mądrością jest umieć jednoczyć, nie rozbijać - list do..."  Wyróżnienie uzyskał Hubert Święczkowski, uczeń klasy 8b. Wielkie brawo! Cieszymy się z sukcesu Ani i Huberta. Gratulujemy i życzymy kolejnych osiągnięć  literackich.

Miło nam poinformować, że nasz uczeń Marcin Grzybowski uzyskał III wynik w województwie kujawsko-pomorskim, w Konkursie Matematyczno-Informatycznym InstaLogik. Gratulacje!

Mimo panującej trudnej sytuacji, podjęliśmy trud uczestnictwa w konkursach plastycznych – w WOJEWÓDZKIM I MIEJSKIM.  Nasz wysiłek został dostrzeżony, a talent plastyczny nagrodzony.

„Nie możesz zmienić całego świata, ale możesz zmienić cały świat jednego człowieka”

Decyzją szkolnej komisji na IX Konkurs Ogólnopolski „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem”, organizowanym przez Fundację Dwa Skrzydła Anioła, wysłano „Dzienniczek dobrych uczynków” Karoliny Ciesielskiej.  Uczennica  przez kilka miesięcy starała się nieść pomoc osobom potrzebującym. Wszystkie dobre uczynki, przejawy życzliwości wobec bliźnich zapisywała w zeszycie oraz je ilustrowała.

Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły, Hubert Święczkowski z klasy 8b, zajął II miejsce w Bydgoskim Międzyszkolnym Konkursie Artystyczno-Patriotycznym „W Bydgoszczy o Powrocie do Macierzy”  w kategorii literackiej. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Miło nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł laureata, troje tytuł finalisty w konkursach organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Gratulacje!!!

W zeszłym tygodniu w SP 63 miały miejsce powiatowe rozgrywki koszykówki 3x3. Jest to nowa dyscyplina, która zdobywa coraz większą popularność i została wpisana do programu igrzysk olimpijskich. Były to pierwsze zawody z koszykówki 3x3 organizowane przez Miejski Szkolny Związek Sportowy w Bydgoszczy.

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo