W czerwcu opłata za obiady wynosi 52,50 zł, 15 dni obiadowych (od 1 czerwca do 23 czerwca oprócz 17 czerwca, jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych). Termin płatności 10.06.
Termin płatności za obiady do 10 każdego miesiąca.

W związku ze zbliżającym się końcem  roku  szkolnego proszę o uregulowanie zaległości.

Informację uzyskać można pod numer telefonu 885 905 352.

W tytule przelewu proszę o podanie imienia i  nazwiska dziecka oraz klasy.

Prosimy o wpłacanie należnej, ODLICZONEJ kwoty -bez zaokrąglania do pełnych złotych.

Dziecko, którego rodzic nie wpłaci wymaganej kwoty w terminie, będzie mogło korzystać z obiadów od dnia następnego po dokonanej wpłacie.

W przypadku płatności za obiady w wybrane dni tygodnia należy taką informację zgłosić telefonicznie (885 905 352) lub podać ją w tytule przelewu, pomniejszając jednocześnie ogólną kwotę. Informację należy podawać każdorazowo.

Rodzice, których dzieci uczęszczały na obiady w minionym roku szkolnym proszeni są o uwzględnienie zgłoszonych wcześniej nieobecności.

Informacje o odpisach można uzyskać pod nr telefonu: 885 905 352

Nieobecność ucznia na obiedzie należy zgłaszać osobiście lub telefonicznie : w dniu odpisu do godz. 8.30, w każdym następnym dniu do godz. 14.30.

Jeśli rodzic nie zgłosi nieobecności dziecka, odpis nie będzie uwzględniony.

Wszelkich informacji dotyczących obiadów szkolnych udziela:

Marzena Iwińska

885 905 352