Listy przyjętych do jednostki z obwodu i spoza obwodu.

Zapraszamy do obejrzenia webinaru dotyczącego poruszania się po systemie naboru elektronicznego

Poznaj naszą szkołę

Drodzy Rodzice i przyszli Uczniowie zapraszamy na wirtualny spacer po szkole. Dla dzieci przygotowaliśmy kilka zabaw interaktywnych, a dla rodziców kilka najważniejszych informacji. Znajdziecie tu Państwo formularz oraz informacje związane z rekrutacją. Zachęcamy do poznania naszej szkoły.

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym.

Do 16 kwietnia rodzice kandydatów spoza obwodu muszą potwierdzić wolę uczęszczania dziecka do placówki. Nie dotyczy to dzieci z obwodu SP 61.

Nabór do klas I

Informacja dotycząca naboru do klas I na rok szkolny 2021 - 2022.

Strona do naboru: Nabór do Szkół Podstawowych

Podpisane dokumenty można przesłać w postaci scanu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo