Poczet sztandarowy uczestniczył w bydgoskich obchodach 83. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Uroczystości z zachowaniem ceremoniału wojskowego odbyły się na Starym Rynku. Naszą szkołę w poczcie sztandarowym reprezentowali uczniowie z klas 8: Emilia Flizikowska,  Maja Dalaszyńska i Bartłomiej Lewandowski.

Aktualna lista dzieci przyjętych do świetlicy na rok szkolny 2022/2023

Już 3 września startują darmowe warsztaty “Koduj z Gigantami - Cyberbezpieczeństwo”, na które wciąż trwają zapisy.

11. edycja Koduj z Gigantami „Cyberbezpieczeństwo” to cykl ogólnopolskich, bezpłatnych warsztatów z programowania dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, prowadzony przez najlepszych trenerów.
 
Warsztaty odbędą się stacjonarnie 17 i 18 września oraz 24 i 25 września w naszej placówce w Bydgoszczy przy pl. Wolności 9
 
oraz online w terminie od 3 do 25 września. Tym razem tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo w sieci. Warsztaty umożliwiają poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak:
Klasy 1-3 szkoły podstawowej: Scratch, Minecraft
Klasy 4-6 szkoły podstawowej: Scratch, App Inventor
Klasy 7-8 szkoły podstawowej oraz szkoły ponadpodstawowe: C#, Python, Visual Studio
 
Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: Koduj z Gigantami - informacje.

Publikujemy listę dzieci i harmonogram atrakcji bydgoskich pólkolonii.

Informujemy, że Miasto Bydgoszcz podpisało porozumienie z Fundacją „Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej” oraz trzema stowarzyszeniami: Stowarzyszeniem Przyjaciół Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy „PAŁAC”, Stowarzyszeniem Fordońska Piwnica ARTMUZA 5 oraz Młodzieżowym Klubem Sportowym EMDEK, którego celem jest organizacja wypoczynku dla dzieci uchodźców z Ukrainy wraz z elementami nauki języka polskiego przez zabawę.

Miasto Bydgoszcz oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zapraszają na „Letnią Akademię Recyklingu w Bibliotece u Bełzy”. Wydarzenie obejmuje cykl spotkań przeznaczonych dla dzieci od 4 do 10 lat. Udział jest darmowy.

Publikujemy listę uczniów przyjętych do świetlicy na rok szkolny 2022/2023

zw podrecznikow

pierwsza pomoc skw

SKW zaprasza uczniów dnia 21 czerwca (wtorek) o godz. 13.30 na boisko szkolne. Odbędą się tam warsztaty ,,PIERWSZA POMOC". Zbliżają się wakacje i ważne byśmy wiedzieli, jak udzielić pierwszej pomocy, krok po kroku. Może ta wiedza uratuje komuś życie. 

Przyjdźcie koniecznie! 

Uczestnicy półkolonii zobowiązani są do dokonania opłaty za posiłki w wysokości 150 zł, za tygodniowy turnus do dnia 15 czerwca 2022r. na konto bankowe naszej szkoły tj.: 47 1240 6452 1111 0010 4803 5548. Przelew musi zawierać następujące informacje: imię i nazwisko dziecka, miejsce i termin półkolonii.

Partnerzy i linki

 soit logo
soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.