Ze względów bezpieczeństwa boisko szkolne jest zamknięte!

Rozpoczynają się zapisy na „Bydgoskie półkolonie 2021”. Rekrutacja rozpocznie się we wtorek 8 czerwca i potrwa do 14 czerwca br. Z letniego wypoczynku skorzysta w sumie 3660 uczniów. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Od lutego do maja w bibliotece szkolnej odbywała się akcja mająca zachęcić najmłodsze dzieci do czytania.

Aby przypomnieć dzieciom klas 1-3 o bibliotece i zachęcić ich do wypożyczania rozdano uczniom specjalne bilety, które należało skasować po przeczytaniu książki z danej kategorii.

Ponad 3,6 milionów kilometrów – tyle wspólnymi siłami przejechali uczestnicy zeszłorocznej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski! Już w czerwcu dowiemy się, czy ten imponujący wynik zostanie pobity. Tymczasem właśnie ruszyła rozgrzewka przed trzecią edycją ogólnopolskiego wydarzenia.

Opłata za obiady szkolne za czerwiec wynosi 59,50 (17 obiadów x 3,50). Obiady wydawane są do dnia 24.06.2021.

W związku z tym, że w maju uczniowie klas IV-VIII uczęszczały do szkoły w trybie hybrydowym, każde dziecko korzystające z obiadów w tych dniach ma doliczoną kwotę do opłaty czerwcowej.

Należności proszę wpłacać do dnia 11.06.2021. Brak wpłaty będzie skutkował niemożliwością korzystania z obiadów.

Od 7.06.2021r. Szkolny Klub Wolontariatu rozpoczyna zbiórkę artykułów szkolnych, w ramach akcji "Wyprawka dla Żaka", która jest organizowana przez Polski Czerwony Krzyż. Zebrane przybory szkolne będą przekazane uczniom bydgoskich szkół.

Od 1 czerwca do 15 lipca będzie trwała akcja zbierania pomysłów na projekty w kolejnej edycji programu Bydgoski Budżet Obywatelski. Projekty osiedlowe, projekty społeczne i duże zadania ponadosiedlowe – pomysłów może być wiele! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami. Serdecznie zapraszamy do składania swoich propozycji w dostępnej dla Państwa urnie umieszczonej na terenie naszej szkoły.

Zapraszamy uczniów klas 6 – 8 i uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie internetowym, który polega na wykazaniu się wiedzą i/lub umiejętnością sprawnego poszukiwania informacji, głównie ze źródeł cyfrowych.

Dla uczestników przygotowaliśmy formularz online zawierający 21 pytań o zróżnicowanym stopniu trudności oraz 2 zadania do wykonania, które będą wymagały uruchomienia wyobraźni i zaangażowania w poszukiwanie kodu do sejfu.

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym.

Z dniem 20 maja 2021 zostały wprowadzone regulacje dotyczące korzystania z pojazdów...

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.