Zachęcamy do obejrzenia webinaru!

jak nie byc frajerem cyfrowym

Zapraszamy do udziału w zbiórce odzieży i obuwia dla dzieci i młodzieży, zorganizowanej przez Polski Czerwony Krzyż.

Zapraszamy Wolontariuszy i wszystkich chętnych uczniów do udziału w Warsztatach plastycznych origami. Tym razem zamierzamy obdarować kartkami wielkanocnymi bydgoskie placówki opiekuńcze.

Szkolny Klub Wolontariatu zachęca do włączenia się w zbiórkę dla Zakonu Albertynek w Bydgoszczy.

Fundacja Dbam o Mój Zasięg serdecznie zaprasza rodziców oraz nauczycieli na webinar "Dobre relacje jako fundament zdrowia psychicznego". 18 marca 2024 roku o godzinie 19:00 - 20:30. Webinar poprowadzi Karolina Wysokińska-Zakrzewska Psycholog, logopeda.

Nasza szkoła wspiera 14. edycję akcji Koduj z Gigantami - Poszukiwacze Kodu! Co to za akcja?

giganci programowania

W związku ze zbliżającym się terminem ferii zimowych informujemy, że w dniach od 12 lutego 2024 r. do 23 lutego 2024 r. uczniowie szkół podstawowych funkcjonujących na terenie Miasta Bydgoszczy, będą mogli bezpłatnie korzystać z basenów i lodowiska.

Zachęcamy do udziału w webinarze 16.10 o godz. 19:00 organizowanego przez Fundację Dbam o mój zasięg.

Link do spotkania 

To rządowa inicjatywa, której celem jest wsparcie dzieci i młodzieży w rozwoju kompetencji cyfrowych, bez których nie uda się zbudować nowoczesnego, odpornego społeczeństwa i co za tym idzie – konkurencyjnej gospodarki.

Zapraszamy na pierwszy darmowy webinar dla rodziców pt. Czym jest higiena cyfrowa i w jaki sposób właściwie o nią zadbać? Webinar odbędzie się w poniedziałek 25 września o godzinie 19:00 do 20:30 na platformie Clickmeeting. Organizatorem spotkania jest  Fundacja Dbam O Mój Z@sięg

Partnerzy i linki

ROK NATO logo niebieskie z tłem 

BMMU Logo Poziom internet PL

soit logo

Logo sto dyskryminacji

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

polityka prywatności logo

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.