Dyrekcja

mgr Beata Mazur

Dyrektor 

 informatyka, matematyka

mgr Anita Kotowska

wicedyrektor

       j. polski, wos

mgr Małgorzata Krawętkowska

wicedyrektor

      ed. przedszkolna

Wsparcie

mgr Małgorzata Rostowska
mgr Kamila Tomaszewska

pedagog
pedagog specjalny

mgr Maria Mańk

wychowawca świetlicy

mgr Mariola Wawrzyniak

wychowawca świetlicy

mgr Maciej Kubiak

wychowawca świetlicy

mgr Iwona Knapik 

bibliotekarz

Przedszkole nr 24

mgr Izabela Celewicz-Gniot 

wychowawcy przedszkola

mgr Hanna Ciesielska 

mgr Rita Filipiak 

mgr Anna Mondrzejewska 

mgr Katarzyna Ratkowska

mgr Kamila Włodarczyk

mgr Paulina Straszewska- Mikołajczak 

mgr Agnieszka Rogosz

mgr Dorota Szyrman

mgr Emilia Rabizo- Przewięźlikowska 

Joanna Dojaś

woźne oddziałowe

Danuta Kubińska

Sylwia Kaczmarek

Violetta Ostrowicka

Magdalena Sienkiewicz – Lomber

Monika Jasiecka

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Sylwia Stawikowska

1a

mgr Olga Siemiątkowska

1b

mgr Elżbieta Jasińska

2a

mgr Mariola Hoffmann

2b

mgr Kamila Danielewicz

3a

mgr Anna Szot

3b

Wychowawcy klas 4- 8

mgr Ilona Husar

4a

informatyka, muzyka

mgr Tomasz Jabłoński

4b

wf

mgr Małgorzata Kłyszejko

5a

historia, technika

mgr Karolina Arsoba

5b

matematyka, fizyka

mgr Agnieszka Kołodziejska

6a

przyroda, biologia, geografia

mgr Kamila Koczorowska

6b

chemia, biologia, przyroda

mgr Przemysław Nowakowski

6c

język angielski

mgr Małgorzata Strzelecka

7a

język polski, historia

mgr Miłosława Kinalska

8a

matematyka

mgr Dorota Grobelna

8b

matematyka, geografia

mgr Aleksandra Majer- Kukawka

8c

język angielski

mgr Sławomir Sobolewski

8d

język polski

   

Pozostali nauczyciele

mgr Beata Graczykowska

jezyk polski

mgr Patryk Krykant

wychowanie fizyczne

mgr Adrian Kwiatkowski 

wychowanie fizyczne

mgr Arletta Ciemnoczołowska

język angielski

mgr Dominika Gniadek

religia

mgr Liliana Gaul

religia

Lic. Marta Gruszko

język niemiecki

mgr Anna Wójtowicz

plastyka, edb, wdż

mgr Zuzanna Wojtalewicz

n.wspom.

mgr Małgorzata Szymańska

n.wspom.

mgr Kamila Tomaszewska

historia, WOS

Administracja i obsługa

Anna Paliwoda

sekretariat

Barbara Jagielska

księgowość

Marzena Iwińska

intendent

Anna Kasprzak

pracownicy kuchni

Mariusz Kowalski

Danuta Kopta

Lidia Przybylak

Janusz Kaźmierczak

rzemieślnicy/woźni

Dariusz Lewandowski

Małgorzata Iwińska

obsługa

Dorota Bączkowska

Justyna Lewandowska

Agnieszka Szatkowska

Małgorzata Pawłowska

Agnieszka Jabłońska

Partnerzy i linki

 soit logo
soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.