Zapraszamy do uczestnictwa w Międzyszkolnym Konkursie plastycznym “Pszczoła - królowa naszych łąk”. Zachęcamy do stworzenia płaskiej lub przestrzennej pracy plastycznej, przedstawiającej pszczołę. Szczegółowy regulamin znajduje się poniżej. Nagrody w Konkursie finansowane są z Ekograntu Prezydenta Miasta Bydgoszczy w ramach projektu "Park dla Owadów"

pdfRegulamin Konkursu.pdfOrganizatorzy:Zuzanna WojtalewiczALeksandra BilickaDominika Gniadek

Partnerzy i linki

ROK NATO logo niebieskie z tłem 

BMMU Logo Poziom internet PL

soit logo

Logo sto dyskryminacji

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

polityka prywatności logo

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.