20240318 224827 0000

Zapraszamy do udziału w zbiórce odzieży i obuwia dla dzieci i młodzieży, zorganizowanej przez Polski Czerwony Krzyż.

Zapraszamy Wolontariuszy i wszystkich chętnych uczniów do udziału w Warsztatach plastycznych origami. Tym razem zamierzamy obdarować kartkami wielkanocnymi bydgoskie placówki opiekuńcze.

Szkolny Klub Wolontariatu zachęca do włączenia się w zbiórkę dla Zakonu Albertynek w Bydgoszczy.

Zachęcamy do udziału uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych w konkursie organizowanym przez Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej pt. "Historia Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej", który odbędzie się 30 kwietnia 2024 r. w sali konferencyjnej Bydgoskiego Centrum Sportu przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy. Celem konkursu jest popularyzacja sportu, w szczególności wiedzy o piłce nożnej oraz historii piłkarskich Mistrzostw Europy; wyłonienie najlepszych uczestników konkursu.

Fundacja Dbam o Mój Zasięg serdecznie zaprasza rodziców oraz nauczycieli na webinar "Dobre relacje jako fundament zdrowia psychicznego". 18 marca 2024 roku o godzinie 19:00 - 20:30. Webinar poprowadzi Karolina Wysokińska-Zakrzewska Psycholog, logopeda.