Przyłącz się i Ty do zbiórki "Zbieram to w szkole”!

Szkolny Klub Wolontariatu zachęca uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły, aby włączyli się w projekt ekologiczno – charytatywny "Zbieram to w szkole”. Jest to zbiórka, która ma nazwę "Pomoc bez pieniędzy”.

podziekowanie skw

Wyniki IX Ogólnopolskiego Konkursu Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem

„Nie możesz zmienić całego świata, ale możesz zmienić cały świat jednego człowieka”

Decyzją szkolnej komisji na IX Konkurs Ogólnopolski „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem”, organizowanym przez Fundację Dwa Skrzydła Anioła, wysłano „Dzienniczek dobrych uczynków” Karoliny Ciesielskiej.  Uczennica  przez kilka miesięcy starała się nieść pomoc osobom potrzebującym. Wszystkie dobre uczynki, przejawy życzliwości wobec bliźnich zapisywała w zeszycie oraz je ilustrowała.

Zadania online dla wolontariuszy na wiosenny czas.

Ustalenia na zebraniu SKW 21.04.2021r.

Nasze szkolne Pole Nadziei

Na początku października uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu, posadzili ponad sto cebulek kwiatowych, w tym żonkili (symbolu zwycięstwa miłości nad śmiercią oraz wrażliwości i solidarności z osobami cierpiącymi), na klombie przy szkole.

Nasze pole wygląda tak… Cebulki kwiatowe systematycznie rozkwitają.

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo