Szkolne Koło Wolontariatu w ramach akcji ZBIERAM TO W SZKOLE zaprasza do udziału w konkursie specjalnym dotyczącym zbiórki „dobrych monet”. Szkoła, której uda się zebrać ich najwięcej, uzyska nagrodę pieniężną. Zysk ze sprzedaży i wymiany „dobrych monet” przeznaczony będzie na pomoc dzieciom w Domu Dziecka z Santa Cruz w Boliwii oraz na dożywianie i edukację dzieci na Filipinach.

Zadania dla wolontariuszy na październik:

1,,Szkolne pole nadziei” – 12 X(wtorek) o godz. 15.30 spotkanie wolontariuszy i sadzenie cebulek wiosennych kwiatów na klombie przed szkołą. Żonkil jest międzynarodowym symbolem nadziei w walce z choroba nowotworową. Sadząc cebulki żonkili solidaryzujemy się z osobami chorymi. 

Zbieraj – pomagaj – odbieraj nagrody

Szkolny Klub Wolontariatu kontynuuje akcję Zbieram to w Szkole. Ideę akcji opisuje motto: „zbieraj – pomagaj – odbieraj nagrody”. Zachęcamy do włączenia się w system różnego rodzaju zbiórek surowców wtórnych i nieprzydatnych rzeczy. Zbieramy: telefony komórkowe, baterie, stare srebro, znaczki pocztowe, zegarki tarczowe, puszki aluminiowe, klocki LEGO, "Dobre  monety". 

Uczestnicy zbiórki wspierają recykling, aby jak najmniej odpadów trafiało na wysypiska śmieci.

Ogólnopolski konkurs - Dwa skrzydła anioła

Zachęcamy wolontariuszy do udziału w X ogólnopolskim konkursie Fundacji "Dwa skrzydła anioła".

Szczegóły w załącznikach, zapisy u opiekunów SKW.

Kampania walki z głodem

W ramach Światowego Dnia Walki z Głodem przypadającego na 16 października, zapraszamy do udziału w akcji zbiórki żywności o długim  terminie ważności.

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.