Edu(R)Ewolucja - projekt

Nabór dla nauczycieli i uczniów w ramach projektu „Edu(R)Ewolucja” realizowanego przez Miasto Bydgoszcz.

Ogłaszamy nabór dla nauczycieli (udział w szkoleniach i studiach podyplomowych) w ramach projektu „Edu(R)Ewolucja” realizowanego przez Miasto Bydgoszcz w ramach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Ogłaszamy nabór dla uczniów w ramach projektu „Edu(R)Ewolucja” realizowanego przez Miasto Bydgoszcz w ramach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

pdfOgłoszenie o naborze nauczyciel.pdf

pdfOgłoszenie o naborze uczniowie.pdf

pdfRegulamin naboru i uczestnictwa.pdf

Partnerzy i linki

 soit logo

Logo sto dyskryminacji

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.