Spośród sterty prac ciężko było wyłonić laureatów, ponieważ wszystkie wytwory uczniowskich rąk były fantastyczne. Dzieci opisywały i ilustrowały zdarzenia z otaczającej nas rzeczywistości, których według nich być nie powinno. Przodował temat wojny, cierpienia ludzkiego, chorób, krzywdzenia ludzi i zwierząt, a także alkoholizmu i innych używek. Konkurs pokazał jak dużą wrażliwością cechują się nasi uczniowie, co daje nadzieję, że wciąż na świecie jest brak zgody na  krzywdę innych.

Jesteśmy głęboko poruszone wrażliwością dzieci - organizatorki: Kamila Tomaszewska i Małgorzata Rostowska

1 miejsce - Dorotka kl 4b

2 miejsce - Olek kl 2b

3 miejsce - Ola kl 8b

wyróżnienia: Amelia kl 8b, Paulina kl 8b, Szymon kl 8b, Kalina kl 3b, Alicja kl 4a

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za szerokie zainteresowanie konkursem o tak istotnej tematyce.