W dniach 24-28.06.2024 w naszej szkole odbywał się pierwszy turnus półkolonii bydgoskich.

45 uczestników brało udział w wielu ciekawych przedsięwzięciach. Odwiedziliśmy LaserFight, Kino na Strychu Biblioteki Publicznej na Starym Rynku, ZOO w Myślęcinku, Muzeum Apteka Pod Łabędziem, gdzie robiliśmy pastę do zębów, braliśmy udział w warsztatach wykonania ekotorby oraz odwiedziliśmy kręgielnię Olimpic. Działo się naprawdę dużo,a do tego jeszcze integrowaliśmy się w grupach, sadziliśmy fasolki, uczyliśmy gry na perkusji, wykonywaliśmy kartki metoda scrapbookingu i ozdoby techniką origami, mieliśmy zajęcia z profilaktykiem i zawieraliśmy przyjaźnie.
Pozdrawiamy serdecznie wszystkich uczestników, z niektórymi widzieliśmy się po raz kolejny - Wasi Opiekunowie: Iwona Knapik, Kamila Tomaszewska, Karolina Arsoba, Zuzanna Wojtalewicz, Małgorzata Rostowska.

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

ROK NATO logo niebieskie z tłem 

BMMU Logo Poziom internet PL

soit logo

Logo sto dyskryminacji

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

polityka prywatności logo

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.