Uczniowie klas starszych uczcili Święto Niepodległości udziałem w apelu, w czasie którego obejrzeli inscenizację pt. "Polska u lekarza” przygotowaną przez uczniów klas 7a i 7b oraz wzięli udział we wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych. W ramach przygotowania do obchodów uczniowie wykonali biało-czerwone kotyliony. A przedstawiciele wszystkich klas mieli okazję wykazać się wiedzą historyczną w turnieju "Moja Niepodległa” przeprowadzonym przez klasę 8a. 

Druga część uroczystości  odbyła się w sali gimnastycznej i rozpoczęła od uroczystego wprowadzenia sztandaru szkoły, przy którym cała społeczność ZS nr 32  odśpiewała cztery zwrotki hymnu państwowego w ramach udziału w akcji MEiN "Szkoła do hymnu”.

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

ROK NATO logo niebieskie z tłem 

BMMU Logo Poziom internet PL

soit logo

Logo sto dyskryminacji

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

polityka prywatności logo

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.