Plansza Bierzemy udział w akcji Żonkile

Nasza szkoła bierze udział w akcji ,,Żonkile" - jest to akcja upamiętniająca 19 kwietnia rocznicę  wybuchu powstania w getcie warszawskim. O tych wydarzeniach będziecie się uczyć na lekcjach historii w dniach  19 - 22 kwietnia. Materiały przygotowane przez Muzeum POLIN zostały dostosowane do Waszej grupy wiekowej i poruszają temat tolerancji, wzajemnej pomocy i szacunku dla innych narodów.

W ramach udziału w akcji mamy dla Was ZADANIE!: 
 
Wykonajcie (indywidualnie) symbol akcji, czyli PAPIEROWEGO ŻONKILA  według  szablonu i filmu instruktażowego, które macie w załączniku
 
 Potrzebujecie tylko  żółtą kartkę z bloku technicznego, nożyczki, klej. 
 Szablon możecie wydrukować lub narysować.
 
Prosimy Was w terminie do 22 kwietnia o przesyłanie zdjęć przedstawiających  wykonany żonkil ułożony na Waszej dłoni (zdjęcie dłoni z ułożonym papierowym żonkilem przesyłacie do swojego nauczyciela historii) .
 
Z tych zdjęć powstanie kolaż, który będzie podsumowaniem udziału naszej szkoły.
 
Dnia 19 kwietnia (poniedziałek) zachęcamy także do ustawienia żonkila jako zdjęcia profilowego (przedstawiciela klasy prosimy o przesłanie zrzutu z ekranu do swojego nauczyciela historii)

Link do filmu

Plansza Bierzemy udział w akcji Żonkile

 

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.