Drodzy rodzice,

jeśli dotyka Was problem nadmiernego korzystania przez Wasze dzieci w sieci zapoznajcie się z artykułem dotyczącym tego obszaru. Publikacja powstała w Fundacji "Dajemy dzieciom siłę" i ma na celu usprawnienie wzajemnych relacji na linii rodzic - dziecko w czasach, gdy Internet, telefon i gry stają się źródłem uzależnienia.

 "Czuję bezradność, mój syn krzyczy i przeklina za każdym razem, kiedy ograniczam mu granie.

 

Boję się o jej przyszłość, nie uczy się, z nikim nie spotyka, cały czas siedzi z telefonem, nawet nie wiem, co ona tam robi.

 

Żadne zasady dotyczące internetu w naszym domu nie działają.

 

Kiedyś lubiła spędzać ze mną czas, robiłyśmy razem tyle rzeczy, teraz tylko telefon i telefon.

 

Nie odkłada go ani na chwilę. Nie wiem, co mam robić".

 
Jeżeli z takimi wyzwaniami mierzycie się w Waszych domach, być może lektura poniższej publikacji będzie pomocnym narzędziem. Poniżej link do publikacji: "Rodzina i Ekrany - relacje i bezpieczeństwo w świecie nowych technologii". 

Rodzina i ekrany

 

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.