Drodzy rodzice, chcielibyśmy zaprosić Państwa na wyjątkowy webinar (szkolenie online) pod tytułem “Jak zbudować bliską relację z dzieckiem?” Zastanawiacie się, w jaki sposób możecie budować bliskie więzi ze swoimi dziećmi? Jak duże znaczenie mają relacje w wychowaniu i rozwoju dziecka? Jak odbudować naruszone zaufanie? W jaki sposób możecie stać się najlepszymi przyjaciółmi swoich dzieci? 

 

O tych i innych aspektach budowania relacji porozmawiamy już 18 grudnia o 19:00 z Piotrem Rabęckim – mówcą motywacyjnym dla dzieci i młodzieży. 

Przygotowaliśmy dla Państwa serię porad specjalistycznych, jak i historii z życia wziętych o tym, jak można budować trwałe, bliskie i stabilne relacje ze swoimi dziećmi. Jak zawsze na naszych webinariach będzie również możliwość interakcji z prowadzącym, poprzez zadawanie pytań na czacie.

Webinar jest darmowy, wystarczy zapisać się poprzez formularz Formularz na Webinar

 

Poprzedni nasz webinar: Czy moje dziecko jest uzależnione od internetu?

Numer kontaktowy dla rodzica: 535385201

 

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.