Logotyp akcji Razem na Swieta„Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata i wyciągasz do niego ręce, jest Boże Narodzenie”

W tym roku szkolnym uczniowie  oraz opiekunowie Szkolnego Klubu  Wolontariatu  przyłączyli się do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”, której celem jest niesienie pomocy innym, szczególnie tym osobom, które czekają na wsparcie. Wolontariusze wykonają  kartki z życzeniami świątecznymi i przekażą  je sąsiadom. Samodzielne przygotują  słodkie upominki  i obdarują nimi starsze  osoby w najbliżej okolicy.  Przygotują  i wyślą kartki  świąteczne do różnych instytucji opiekuńczo-wychowawczych.

Każdy może pomóc. Jedna iskierka miłości może rozpalić w ludzkich sercach wielki płomień miłości. Z całego serca zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Pracowników naszej szkoły, aby włączyli się działanie na rzecz innych, w czynienie dobra.

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo