Zbieramy kredki, farby, pisaki, ołówki, bloki rysunkowe, zeszyty, długopisy, gumki do mazania, linijki, ekierki, pędzelki itp. dla Fundacji Asante.

Głównym celem Fundacji Asante jest pomoc w rozwijaniu edukacji dzieci w Afryce. Do placówek oświatowych w Kenii, Zambii, Mauretanii i na Wybrzeżu Kości Słoniowej są dostarczane materiały dydaktyczne. Placówki, które wspiera Asante, to prowincjonalne szkoły, które najczęściej są wyposażone jedynie w stare, niewygodne ławki bez oparcia i tablicę. Brakuje materiałów do nauczania, książek, pomocy naukowych i przyborów szkolnych. Zatem zebrane dary będą przesłane do ośrodków misyjnych, szkolnych w Afryce.

Pomóż sprawić radość małym dzieciom z Kenii, Zambii i Wybrzeża Kości Słoniowej!

Zbiórka przyborów szkolnych trwa do 20 marca 2020 r. Dary wkładamy do skrzyni z napisem „Kredki dla Afryki”, która znajduje się na holu II piętra.

Opiekunowie SKW i SU

zacznik

 

 

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.