Trwają zapisy na bezpłatne warsztaty z programowania - Koduj z Gigantami pod patronatem m.in. Ministerstwa Cyfryzacji

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania. Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści.

6 edycja bezpłatnych warsztatów programowania KODUJ Z GIGANTAMI

Warsztaty przeznaczone są dla uczniów od 7 do 18 roku życia.

Celem akcji Koduj z Gigantami jest zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży szkolnej o programowaniu, zapoznanie się z narzędziami programistycznymi i nowymi technologiami. Misją Gigantów Programowania jest przede wszystkim zwiększenie świadomości o dalszej ścieżce edukacji i pracy w IT.

Przewidzianych jest ponad 4500 miejsc dla uczestników warsztatów w dniach 18.01-16.02.2020 r. w ponad 58 miastach w Polsce.

Młodsi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił poznając programy takie jak Scratch, Kodu czy AppInventor, starsi natomiast - C# i Visual Studio.
Zajęcia odbywają się w blokach 1- lub 1,5- godzinnych w grupach do 12 osób.

klasy     I - III szkoły podstawowe  : Scratch, Kodu
klasy  IV - VI szkoły podstawowe : Scratch, App Inventor
klasy VII - VIII szkoły podstawowe : C#, Visual Studio   (również dla szkół ponadpodstawowych)

Harmonogram warsztatów oraz zapisy dostępne pod linkiem :

Zapisy indywidualne, brak możliwości zapisania całej klasy

Ilość miejsc ograniczona !

Z pozdrowieniami,
Giganci Programowania