Miasto Bydgoszcz oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zapraszają na „Letnią Akademię Recyklingu w Bibliotece u Bełzy”. Wydarzenie obejmuje cykl spotkań przeznaczonych dla dzieci od 4 do 10 lat. Udział jest darmowy.

Zajęcia będą odbywały się w Bibliotece Głównej w godzinach od 10.00 do 13.00 we wszystkie środy lipca i sierpnia. Każdorazowo po warsztatach zaplanowano udział w zabawach, m.in.: pokój zagadek „Stwór Nieczytek” , EkoPodchody w Bibliotece, zostań młodym kartografem. Dla dzieci przygotowano również konkurs z nagrodami.

Na Akademię obowiązują limitowane zapisy pod numerem telefonu 512 806 564 lub 52 33 99 248 lub poprzez e-mail biblioteka@wimbp.bydgoszcz.pl. Szczegóły: Letnia Akademia Recyklingu - ruszył nabór