W imieniu Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Klubu Wolontariatu chcielibyśmy prosić Was o pomoc w zbiórce artykułów, które mają być wysłane na ukraiński front.

Co zbieramy?

1.     Akcja "SMYCZ": dowolne smycze (do telefonu, kluczy, identyfikatora). Przyjmiemy każdą ilość. Na froncie służą medykom i wojskowym jako stazy.

2.     Akcja "Środki medyczne": opatrunki ze srebrem, jodopovidonem, jałowe, bandaże, plastry, leki przeciwbólowe, przeciwzapalne, woda utleniona, spirytus, jodyna itp.

Obie akcje są organizowane przez dwie różne grupy wolontariackie działające na terenie Bydgoszczy. Ostatni transport pojechał do Czernihowa.

Dary możecie zostawiać  na parterze w oznaczonym miejscu.

Uprzejmie prosimy, aby pierwszą partię dostarczyć już do piątku 20.05.2022r.

Liczymy na Was i z góry dziękujemy za okazane wsparcie!!!