Już w sobotę 11 września rozpoczynają się pierwsze bezpłatne warsztaty z programowania i matematyki w ramach akcji "Koduj z Gigantami". Zajęcia odbywają się stacjonarnie w 90 miastach Polski oraz online w dniach 11-12.09., 18-19.09. oraz 25-26.09.2021 r., a także online. Program zajęć dostosowany jest do danej grupy wiekowej i obejmuje stworzenie własnej gry komputerowej lub aplikacji mobilnej, a także zapoznanie się z podstawami jednego z języków programowania.

9. edycja akcji "KODUJ Z GIGANTAMI - STARCIE GIGANTÓW - PROGRAMISTYCZNY BÓJ BOHATERÓW NAJLEPSZYCH GIER” umożliwia poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak: Scratch, Minecraft, App Inventor, Roblox, C#, Visual Studio, HTML.

Dodatkowo, w tej edycji uczniowie klas 7 i 8 oraz przyszli maturzyści mogą wziąć udział w zajęciach online z matematyki, na których wraz z trenerami Gigantów Edukacji zmierzą się z arkuszami egzaminacyjnymi.

Akcji towarzyszą konkursy, w których atrakcyjne nagrody zdobyć mogą uczniowie, jak również szkoły i nauczyciele.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie Koduj z Gigantami

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo