Od lutego do maja w bibliotece szkolnej odbywała się akcja mająca zachęcić najmłodsze dzieci do czytania.

Aby przypomnieć dzieciom klas 1-3 o bibliotece i zachęcić ich do wypożyczania rozdano uczniom specjalne bilety, które należało skasować po przeczytaniu książki z danej kategorii.

Akcja zakończyła się sukcesem! Uczniowie klas 1-3 tłumnie odwiedzali bibliotekę szkolną i wypożyczali  książki. Dzięki różnorodności kategorii konkursowych dzieci zapoznały się z bogatym księgozbiorem biblioteki szkolnej. Co najważniejsze - po skasowaniu biletu dzieci nadal odwiedzają  bibliotekę i wypożyczają ciekawe książki.

image 1

image 2

image 3

Poniżej publikujemy listę osób, którym udało się skasować cały bilet i tym samym zostały prawdziwymi znawcami książek!

Oliwia Bałka kl. 1a

Jakub Grabski kl.1a

Tymoteusz Kruzel kl. 1a

Franciszek Pawlak kl. 1b

Polek Jakub kl. 2a

Pola Roszak  kl. 2a

Dorota Kubacka  kl. 2b

Mateusz Śliwicki kl. 2b

Paweł Magierowski  kl. 3a

Maja Bednarowicz  kl. 3a

Lena Uram  kl.3b

Anna Skotnicka  kl. 3b

Arina Repalova  kl. 3b

Maksym Moriukhna  kl. 3b

Wyróżnienie otrzymują również osoby, którym udało się skasować bilet w większości kategorii :

Bohdan Udod kl. 1a

Zuzanna Kozak kl. 1a

Dorian Kulwicz kl. 1b

Amelia Sadowska kl. 3a

Maja Grochowalska kl. 3a

Zuzanna Solińska kl. 3b

Serdecznie GRATULUJEMY!

Nagrody zostaną wręczone podczas zakończenia roku szkolnego.