Miasto Bydgoszcz ogłasza konkurs na krótki filmik lub plakat promujący, zbliżające się wielkimi krokami, zgłaszanie projektów w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.  Dla najlepszych nagrody: tablet, smartwatch oraz głośnik bezprzewodowy!

Na pomysły bydgoszczan na plakat lub film zachęcające do zgłaszania projektów osiedlowych, ponadosiedlowych i małych projektów społecznych czekamy do 19 maja.

Liczymy na kreatywność i fantazję! Szczegóły konkursu na stronie BBO

Idea jest prosta - to mieszkańcy mają zachęcić swoich sąsiadów, bliskich i przyjaciół do zgłaszanie projektów w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.

Poprzednia edycja programu i kilkaset zgłoszonych projektów wskazuje, że bydgoszczanie wiedzą jak kreatywnie rozwijać swoje osiedla. Teraz czas by to powtórzyć. Organizujemy konkurs na obywatelski film lub plakat, w którym mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy, bez względu na wiek! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Co wystarczy zrobić?

- nagrać krótki, maksymalnie 30 sekundowy filmik lub

- wykonać plakat formatu A3,

i przesłać na adres budzetobywatelski@um.bydgoszcz.pl.

Czas na nadsyłanie filmików i plakatów 28 kwietnia - 19 maja 2021r.

Szczegóły, w tym regulamin konkursu, wzór oświadczenia rodzica lub opiekuna prawnego,  wzór oświadczenia autora plakatu lub filmu w załączeniu oraz na stronie zgłoszenie pomysłu