Mamy przyjemność zaprosić dzieci do udziału w grze miejskiej „Gdzie Słoń jest, proszę Słonia”, organizowanej przez Teatr Kameralny w Bydgoszczy.  Celem tej akcji edukacyjnej jest „odciągnięcie” dzieci sprzed ekranów i zaproponowanie im zabawy w zupełnie realnej przestrzeni miasta. Zadaniem uczestników gry miejskiej będzie znalezienie, umieszczonych w różnych miejscach miasta, małych figurek słonia i zrobienie sobie z nimi selfie. Akcja edukacyjna – gra miejska „Gdzie Pan jest, Proszę Słonia?”, promuje premierę spektaklu „Proszę Słonia” w Teatrze Kameralnym w Bydgoszczy. Każda z figurek jest opatrzona imieniem jednego z aktorów występujących w spektaklu. Więcej informacji o grze znajdą Państwo w wydarzeniu na Facebooku

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.