Ułatwienia dostępu

W naszej szkole w dniach 31.03 i 1.04 obchodziliśmy Światowy Dzień Osób z Autyzmem. Tego dnia uczniowie mieli okazję lepiej poznać, czym jest neuroróżnorodność oraz jak odmienne mogą być sposoby postrzegania świata przez innych ludzi. W ramach obchodów zorganizowano wspólne kolorowanie symboli związanych ze spektrum autyzmu, co było nie tylko kreatywną formą spędzania czasu, ale także okazją do rozmowy o akceptacji i różnicach między ludźmi.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z międzyszkolnego konkursu "Zabawka Sensoryczna". Podczas zajęć w świetlicy dzieci bawiły się wybranymi pracami. Radości było co niemiara. Uczestnicy konkursu mogą odbierać swoje prace w świetlicy szkolnej w godzinach 7:00 - 17:00 do dnia 13 kwietnia.
Naszą szkołę opanowały kury wielkanocne. Te przesympatyczne pluszaki szyli uczniowie klas 5 i 6 podczas zajęć techniki. Mamy nadzieję że zagoszczą na świątecznych stołach.
Z radością i dumą informujemy o osiągnięciach naszych uczniów! W Konkursie Kuratoryjnym z Języka Polskiego Annna Skotnicka z klasy 8b zdobyła tytuł Laureatki. Mateusz Śliwicki z klasy 7b został Finalistą. Uczniów do konkursu przygotowała pani Anita Kotowska. W Konkursie Kuratoryjnym z Chemii Arina Repalova z klasy 8b uzyskała tytuł Finalistki. Do konkursu przygotowywała ją pani Kamila Koczorowska. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i życzymy kolejnych sukcesów!