W dniach 1 - 5.07.2024 w naszej szkole odbywał się II turnus półkolonii bydgoskich. Wzięło w nim udział 45 uczestników. Podczas codziennych spotkań dzieci brały udział w wielu przedsięwzięciach.

Odwiedziliśmy Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku, gdzie robiliśmy pomiar powietrza oraz figurki z masy solnej. Byliśmy też w kinie Helios, odwiedziliśmy Centrum Edukacji Technicznej Roboproject, gdzie konstruowaliśmy ciekawe roboty według własnego projektu. Udało nam się też uczestniczyć w warsztatach garncarskich w Muzeum Kanału Bydgoskiego. Naszą szkołę odwiedził Klaun Cyrkowiec, który rozbawił nas do łez. Braliśmy też udział w kreatywnych warsztatach robienia gąsienic - maskotek oraz notesów. Oj działo się wiele!

Pozdrawiamy wszystkich uczestników - Wasi Opiekunowie: Iwona Knapik, Dominika Gniadek, Karolina Arsoba, Zuzanna Wojtalewicz i Małgorzata Rostowska.