W dniach 26.06-30.06.2023 w naszej szkole odbywał się I turnus półkolonii bydgoskich. 45 uczestników brało aktywny udział w zorganizowanych wydarzeniach. Działo się wiele, co widać na załączonych zdjęciach. Uczniowie naszej szkoły gościli uczestników spoza placówki, których przyjęli z otwartymi sercami.

Dzięki temu zawarli nowe relacje i wspólnie przeżywali wakacyjne przygody. Kadra półkolonii zadbała, aby wrażeń nie brakowało. Panie: Iwona Knapik, Dominika Gniadek, Karolina Arsoba, Zuzanna Wojtalewicz i Małgorzata Rostowska czuwały nad bezpieczeństwem uczestników.

W poniedziałek dzieci brały udział w warsztatach scrapbookingu i zwiedzały Muzeum Kanału bydgoskiego. Pracownicy Muzeum podjęli nas bardzo serdecznie. Wtorek zabrał nas do kina Helios na seans "Mario Bros". W środę odwiedziła nas Pani Ewa Drobińska z firmy Czas Dziecka i zalała naszą szkołę tysiącami klocków LEGO. W czwartek zwiedzaliśmy zakamarki Instytutu Pamięci Narodowej, poznaliśmy archiwa, w których przechowywane są tajne dokumenty, zapoznaliśmy się ze szpiegowskimi metodami i rozegraliśmy partyjki gier historycznych. Piątek spędziliśmy na łonie natury w Myślęcinku, gdzie urzekła nas bogata flora i fauna.
Było bardzo intensywnie i przyjemnie. Do zobaczenia za rok ?