Dzieci ze świetlicy szkolnej włączyły się w akcję charytatywną "W darze serca dzieci-dzieciom". W tym celu zorganizowały kiermasz, z którego zebrane fundusze zostały przeznaczone na wsparcie wyjazdu rehabilitacyjnego dla dzieci z chorobą nowotworową. Akcja ta organizowana jest przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

W okresie przedświątecznym odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny, z którego dochód był przeznaczony dla dzieci przewlekle chorych ze szkół szpitalnych. Nasza szkoła otrzymała od nich podziękowania. My dziękujemy wszystkim rodzicom, dzieciom i pracownikom szkoły za zaangażowanie oraz za otwartość na potrzeby innych.

Przed Świętami Wielkanocnymi w świetlicy mieliśmy dużo pracy. Wraz z Paniami tworzyliśmy wielkanocne ozdoby i dekoracje. Pomysłów nam nie brakowało. Następnie zgodnie z coroczną tradycją zorganizowaliśmy wielkanocny kiermasz. Były na nim wielkanocne stroiki, wianuszki, palmy i różnorodne pisanki ozdobione kolorowymi piórkami, wstążeczkami i kwiatkami. Będą ozdobą niejednego naszego domu i świątecznego stołu.