Przegląd Świetlicowych Zespołów Teatralnych, w którym brała udział reprezentacja naszej świetlicy, dzieci z klasy 3a, dostarczył wielu wrażeń. Dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności teatralne na scenie Kina Adria.

Przed Świętami Wielkanocnymi w świetlicy mieliśmy dużo pracy. Wraz z Paniami tworzyliśmy wielkanocne ozdoby i dekoracje. Pomysłów nam nie brakowało. Następnie zgodnie z coroczną tradycją zorganizowaliśmy wielkanocny kiermasz. Były na nim wielkanocne stroiki, wianuszki, palmy i różnorodne pisanki ozdobione kolorowymi piórkami, wstążeczkami i kwiatkami. Będą ozdobą niejednego naszego domu i świątecznego stołu.

15  uczniów z klasy 2a i 2d objętych opieką świetlicy uczestniczyło w projekcie "Umiem pływać" realizowanym w województwie kujawsko-pomorskim. Zajęcia odbywały się na basenie "czwórka" przez okres 3 miesięcy. Na zakończenie każde  dziecko otrzymało pamiątkowy certyfikat ukończenia nauki pływania, czepek oraz ulotkę dotyczącą bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

W okresie przedświątecznym odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny, z którego dochód był przeznaczony dla dzieci przewlekle chorych ze szkół szpitalnych. Nasza szkoła otrzymała od nich podziękowania. My dziękujemy wszystkim rodzicom, dzieciom i pracownikom szkoły za zaangażowanie oraz za otwartość na potrzeby innych.

Dzieci ze świetlicy szkolnej włączyły się w akcję charytatywną "W darze serca dzieci-dzieciom". W tym celu zorganizowały kiermasz, z którego zebrane fundusze zostały przeznaczone na wsparcie wyjazdu rehabilitacyjnego dla dzieci z chorobą nowotworową. Akcja ta organizowana jest przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.