Tradycje świąt Bożego Narodzenia w Polsce kultywuje się od wielu lat. Ubieranie choinki, dawanie prezentów, 12 wigilijnych potraw, łamanie się opłatkiem, śpiewanie kolęd – to najbardziej znane zwyczaje świąteczne w naszym kraju.

Zadania dla dzieci podczas nauczania zdalnego.

Zajęcia  kreatywne dla dzieci podczas nauczania zdalnego 29.11. - 3.12

Z okazji 103 Rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości odbył się cykl zajęć patriotycznych. Uczniowie naszej świetlicy szkolnej przygotowali piękne prace plastyczne, aby oddać uroczysty nastrój tego swięta.

Nastał czas radosnego oczekiwania na święta Bożego Narodzenia! Zapraszamy Was do zaglądania do kalendarza adwentowego wypełnionego świątecznymi i rodzinnymi wyzwaniami. Mamy nadzieję, że wprowadzi Was on w świąteczny nastrój i umili upływające dni. Świetlicowy kalendarz adwentowy

W naszej świetlicy dzieci chętnie wykonują jesienne prace plastyczne, które  rozweselają naszą przestrzeń i cieszą oko :)

“Przekwitły najpiękniejsze kwiaty. Zaróżowiły się drżące osiny.

Zabawy, piosenki, filmy edukacyjne dla dzieci.

Nasza świetlica podjęła wyzwanie Europejskiego Tygodnia Kodowania - #CodeWeek. Jest to społeczna inicjatywa,  w ramach której europejskie miasta rywalizują w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z  programowaniem. Nasze działania opierały się na grach logicznych oraz pracy z matą do kodowania i tworzeniu "zakodowanych" rysunków. Przyznać musimy, że ta forma spędzania czasu towarzyszy naszym Świetliczakom na co dzień, a nie tylko od święta 

W dniach 22 - 26 października w świetlicy miały miejsce działania związane ze SZKOLNYM TYGODNIEM PROFILAKTYKI. Nasi podopieczni dowiedzieli się wiele o szacunku, akceptacji oraz tolerancji. To był owocny tydzień w naszej świetlicy szkolnej - sami zobaczcie :) 

We wtorek (12.10.2021r.) dzieci ze świetlicy szkolnej zaangażowały się w akcję  Szkolnego Koła Wolontariatu - "Szkolne pole nadziei". W ramach akcji  sadziliśmy cebulki żonkili, które są symbolem nadziei w walce z chorobą nowotworową. Mieliśmy okazję porozmawiać o tym, czym jest wolontariat. 

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.