W naszej szkole realizowane są nowatorskie rozwiązania programowe.

Ze względu na duże zainteresowanie uczniów klas 5 i 6 nauką języka rosyjskiego, rozpoczęliśmy już zajęcia dodatkowe, na których uczymy się podstaw tego ciekawego języka. Co więcej , uczymy się go  bilingwalnie (czyli jednocześnie dwóch języków naraz angielski + rosyjski)

Innowacja pedagogiczna „Książka uczy, bawi i wychowuje” realizowana jest w klasie 3a

Autor i nauczyciel realizujący innowację : Elżbieta Jasińska

I. Charakterystyka innowacji

Innowacja przeznaczona jest dla uczniów klasy III a, obejmuje materiał o treściach literackich i wychowawczych. Jej realizacja rozpocznie się we wrześniu 2017 roku, a zakończy w maju przyszłego roku.

To już czwarty rok pracujemy w programie Insta.ling dla szkół, który został wdrożony przez nauczyciela języka angielskiego p. Aleksandrę Kukawka.

OPIS INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ

„Spotkania z historią – turniej quizów multimedialnych”

Autor i nauczyciel realizujący innowację:

Małgorzata Strzelecka

Czas realizacji:

Innowacja będzie realizowana w ramach zajęć pozalekcyjnych koła historycznego (cykliczne spotkania popołudniowe raz w miesiącu) dla uczniów klas 4-5 i 6-7 w roku szkolnym 2017/2018, od października do czerwca.

Emic kolor i wojewoda