Innowacja pedagogiczna „Moje miasto, moja historia” skierowana jest do uczniów klas 6. Realizowana jest od października 2016 roku na zajęciach pozalekcyjnych koła historycznego oraz lekcjach historii i społeczeństwa. Opiera się na pracy metodą projektu i wycieczkach regionalnych. Efekty pracy uczniów są prezentowane na forum klasy i szkoły. 

Innowacja pedagogiczna dla klas I-III integrująca treści nauczania języka angielskiego z treściami nauczania edukacji wczesnoszkolnej

Innowacja pedagogiczna "Tajemniczy świat słów, kolorów i dźwięków w czterech porach roku" realizowana jest z wielkim powodzeniem od 1 IX 2014 r. Dzieci na zajęciach poznają różnorodne techniki malarskie, nabywają umiejętności gry na instrumentach perkusyjnych i dzwonkach.

 

To już czwarty rok pracujemy w programie Insta.ling dla szkół, który został wdrożony przez nauczyciela języka angielskiego p. Aleksandrę Kukawka.

Nowatorstwo innowacji polega między innymi na wprowadzeniu do programu zajęć komputerowych języka programowania 

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.