Pierwszy feryjny, sobotni poranek uczniom klas „0” , I i II upłynął na sportowo i poświęcony był mini piłce koszykowej.

17 grudnia odbył się w naszej szkole Kiermasz Bożonarodzeniowy, zorganizowany z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego we współpracy z Radą Rodziców.

12  grudnia 2018 r. uczniowie klasy I a uczestniczyli w zajęciach kulinarnych, których głównym celem była nauka dekorowania pierniczków, ale przede wszystkim chęć obdarowania swoich bliskich własnoręcznie upieczonymi ciasteczkami.

Spotkanie integracyjne„ Rodzina drogowskazem na wszystko”, rodziców i uczniów klas I

Nasz szkolny Klub Turystyki Pieszej "TRAMPY" współpracuje z ZHP przy organizacji wędrówek wokół Bydgoszczy. 

Społeczność naszej szkoły i przedszkola włączyła się w ogólnopolską akcję „Cała Polska śpiewa hymn”

Po raz dziewiąty zebrali się w naszej szkole zaproszeni goście, by uczestniczyć w kolejnym już wieczorze poezji i pieśni.

W ramach projektu „Podróże po Polsce” dzieci z klasy IIc oraz IIIa wraz z przedszkolakami z Przedszkola nr 24 przygotowały uroczystość z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Gry i zabawy ogólnorozwojowe były tematem pierwszego w tym roku szkolnym spotkania małych sportowców na sobotnich zajęciach, w których uczestniczyły klasy I i II oraz dzieci 6 – letnie z naszego przedszkola.

Dnia 30 października odbył się szkolny turniej wiedzy historycznej pt. „Nasza Niepodległa”, który był kolejnym krokiem w przygotowaniach do obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.