13 grudnia odbył się Quiz bożonarodzeniowy, który miał na celu sprawdzenie poziomu wiedzy na temat Świąt Bożego Narodzenia. Brali w nim udział uczniowie z klas szóstych i siódmych.

25 kwietnia odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski dla klas 4-7 pt.”Wierszyki łamiące języki” .

Celem konkursu było kształtowanie umiejętności językowych, promowanie pięknej wymowy oraz doskonalenie sztuki recytacji wierszy.

Laureatką konkursu została Sara Wendland z klasy 5a.

W listopadzie zorganizowany został przez bibliotekę szkolną konkurs plastyczny dla klas pierwszych pod tytułem „By czytać się chciało, zakładkę zrób wspaniałą”.

Laureatką błyskawicznego konkursu pt.”Legendy w krzyżówce”została Kaja Melwińska z klasy 3a. Zwyciężczyni serdecznie gratuluję, a pozostałym uczniom dziękuję za udział w konkursie. Konkurs przygotowała Kamila Danielewicz – nauczyciel bibliotekarz

W dniach 19.11.2018 do 23.11.2018 odbyła się 4 edycja Maratonu Frazeologicznego dla szóstoklasistów.

5 kwietnia w bibliotece szkolnej obył się konkurs literacki pt.” Polska w legendach”, którego celem było zachęcanie dzieci do pogłębiania wiedzy na temat legendarnych początków państwa polskiego oraz motywowanie do czytania baśni i legend.

Uczestnicy z klas pierwszych i trzecich wykazali się szeroką wiedzą, o czym świadczą wyniki konkursu.

W październiku w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych klasy drugie uczestniczyły w Szkolnej Grze Literackiej.

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas 1-3 na konkurs pt. ”Polska w legendach”, który odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 10.40 w bibliotece szkolnej. (Dzieci powinny zapoznać się z następującymi legendami: O smoku wawelskim, Wars i Sawa, O hejnale mariackim, O Lechu, Czechu i Rusie)

W październiku odbyły się cykliczne zajęcia biblioteczne w dwóch klasach „0” naszego przedszkola.

18 stycznia w bibliotece szkolnej odbył się konkurs pt .”Literackie potyczki”. Oto wyniki konkursu: