Serdecznie zapraszamy uczniów klas 6 na trzecią edycję Maratonu Frazeologicznego, który będzie odbywał się w dniach 01.12.2017 – 07.12. 2017 na każdej pierwszej przerwie obiadowej w sali 210.

3 czerwca odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z 6-latkami w ramach projektu pt. ”Poranek z wierszem, bajką i zabawą”.

Tym razem dzieci poznały wiersz M. Brykczyńskiego pt. ”Śmieciolandia”.

Zapraszamy do udziału w konkursach bibliotecznych!

Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza  uczniów klas 1-3 na konkurs literacki pt." Wiersze Jana Brzechwy", który odbędzie się 23 listopada (czwartek) o godzinie 10.40 w bibliotece szkolnej.

Na początku czerwca uczniowie trzech klas drugich z naszej szkoły rozpoczęli przygodę z teatrzykiem kamishibai. Dzieci poznały opowiadanie pana Tomasza Trojanowskiego pt. „Dlaczego zwierzęta mieszkają w bloku Maćka?” z ilustracjami pani Agnieszki Antoniewicz wystawioną w teatrzyku  kamishibai.

Zapraszamy do udziału w konkursach bibliotecznych!

24 maja odbył się konkurs ekologiczny dla klas 6. Laureatką została Zuzanna Kikowska z klasy 6a.

Serdecznie gratulujemy!

W dniach 18.10.2017- 20.10.2017 w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych klasy trzecie uczestniczyły w Szkolnej Grze Literackiej. Miała ona za zadanie propagowanie czytelnictwa wśród uczniów, popularyzowanie książek z biblioteki szkolnej oraz inspirowanie do zabaw intelektualnych. Zajęcia bardzo się dzieciom podobały, między innymi dlatego, że angażowały całą klasę.

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas 6 do udziału w konkursie ekologicznym, który odbędzie się 24 maja (środa) na pierwszej przerwie obiadowej.

17października w bibliotece szkolnej odbył się kolorowy mini konkurs frazeologiczny. Uczniowie uzupełniali puste miejsca w podanych związkach frazeologicznych przymiotnikami.

Dnia 4 i 5 maja dwie grupy sześciolatków z naszego przedszkola uczestniczyły w zajęciach w ramach projektu pt.” Poranek z wierszem, bajką i zabawą”. Dzieci poznały wiersz Jana Sztaudyngera pt. „Kropki biedronki” oraz wiersz Wandy Chotomskiej pt.”

Jak biedronka zgubiła kropki”.