Młodzieżowy Dom Kultury zachęca do udziału w Miejskim Konkursie Grafiki Komputerowej "Choinka 2023".

II REGIONALNY MIĘDZYPOKOLENIOWY PRZEGLĄD PASTORAŁEK I PIOSENEK ZIMOWYCH „RODZINNE DUETY” 6 grudnia 2023 r.

Międzygminny Kompleks Unieszkodliwienia Odpadów ProNatura Sp. z.o.o organizuje konkurs polegający na przygotowaniu obrazu z nakrętek lub innych tworzyw sztucznych promującego ideę recyklingu. Udział w nim mogą wziąć uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych działających na terenie Bydgoszczy. Do wygrania są urządzenia multimedialne, takie jak słuchawki i głośniki.

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy - Muzeum Oświaty serdecznie zaprasza uczniów z klas VI – VIII do udziału w wojewódzkim konkursie pt. „Andrzej Szwalbe i jego życie muzyką pisane”. Celem konkursu jest upamiętnienie setnej rocznicy urodzin tego Honorowego Obywatela Bydgoszczy. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu infografiki przez uczestnika konkursu. Praca powinna prezentować informacje dotyczące życia i działalności zawodowej Andrzeja Szwalbego. 

Nauczyciele historii Szkoły Podstawowej nr 63 z Oddziałami Sportowymi ul. Goszczyńskiego 3 w Bydgoszczy zapraszają do wzięcia udziału w konkursie historyczno – plastycznym pt. „Najpiękniejsza bombka patriotyczna".

Zachęcamy do ogólnopolskiego konkursu pn. „Nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje…”, organizowanego wspólnie przez Ministra Edukacji i Nauki oraz Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych w ramach działalności Komitetu ds. Obchodów Towarzyszących Beatyfikacji Rodziny Ulmów, powołanego przez Prezydenta RP. Konkurs jest dedykowany uczniom klas IV-VIII szkół podstawowych oraz wszystkim uczniom szkół ponadpodstawowych.

Zapraszamy do wzięcia udziału w międzyszkolnym rodzinnym konkursie na Kalendarz adwentowy. 

Międzygminny Kompleks Unieszkodliwienia Odpadów ProNatura Sp. z.o.o organizuje konkurs polegający na przygotowaniu obrazu z nakrętek lub innych tworzyw sztucznych promującego ideę recyklingu. Udział w nim mogą wziąć uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych działających na terenie Bydgoszczy. Do wygrania są urządzenia multimedialne, takie jak słuchawki i głośniki. Aby zawalczyć o nagrodę wystarczy, że uczeń wykona obraz z nakrętek lub innych tworzyw sztucznych (np. nakrętek, worków, butelek czy folii spożywczej), a następnie zrobi mu zdjęcie i prześlę zgłoszenie.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Plastyczny „Matematyczne (O)pole” organizowany jest przez Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki pod patronatem Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. 

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, udział w konkursie jest nieodpłatny. Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie dowolną techniką pracy plastycznej na temat Matematyczne (O)pole

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas 2,3 i 4 do udziału konkursie "Klub Pożeraczy Książek".  Uczestnicy konkursu  w trakcie jego trwania przeczytają 5 książek i zrealizują dwa wyzwania związane z czytaniem, jednocześnie zdobywając kolejne poziomy wtajemniczenia. Chętnych do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy do biblioteki po odbiór kart "Klubu Pożeraczy Książek". Koniecznie weź udział! Nagroda czeka właśnie na Ciebie!

Partnerzy i linki

ROK NATO logo niebieskie z tłem 

BMMU Logo Poziom internet PL

soit logo

Logo sto dyskryminacji

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.