Zapraszamy do udziału w V edycji konkursu InstaLogik. Honorowy Patronat nad konkursem ponownie objął Minister Edukacji i Nauki oraz Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. W tym roku do grona patronów dołączyło również Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki. Pierwszy etap konkursu rozpocznie się 2 października i potrwa do 30 października do godz. 20:00. Zainteresowanych uczniów prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli informatyki.

polska w ue1 maja 2004 r. Polska stała się członkiem Unii Europejskiej. W związku z kolejną rocznicą wstąpienia do UE zachęcamy do udziału w konkursach:

Dzieci Europy dla klas 1-3 

Jestem z... dla klas 4-6 

Polska wśród krajów UE dla klas 7-8 

Wydział Edukacji i Sportu wraz z Dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 57 im. Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3, zaprasza do wzięcia udziału  w trzech konkursach organizowanych z okazji 100-lecia istnienia Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy a realizowanych w ramach Bydgoskich Grantów Oświatowych.

Zachęcamy do udziału w miejskim konkursie "Na budkę dla owadów".  Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów bydgoskich szkół podstawowych, którzy mają za zadanie w zespołach  rodzinnych zaprojektować i wykonać domek dla pszczół oraz innych owadów zapylających.

Międzygminny Kompleks Unieszkodliwienia Odpadów ProNatura Sp. z.o.o organizuje konkurs polegający na przygotowaniu pracy zachęcającej do segregacji odpadów. Udział w nim mogą wziąć uczniowie klas I-III szkół podstawowych działających na terenie Bydgoszczy. Do wygrania są urządzenia multimedialnie, takie jak głośniki bluetooth JBL oraz klocki LEGO.

Tematem trzeciej edycji jest: „Urodzinowy piernik Mikołaja Kopernika”. Konkurs obejmuje szkoły z województwa kujawsko-pomorskiego. Zadaniem uczestnika konkursu jest zaprojektowanie piernika (formy piernikowej, czyli prostego graficznego rysunku). W roku 2023 przypada 550 rocznica urodzin wielkiego astronoma i najsłynniejszego torunianina, dlatego tegoroczny projekt jest piernikiem urodzinowym dla Mikołaja Kopernika. 

Ogólnopolski Konkurs Programistyczny Gigathon to świetna okazja dla młodych pasjonatów programowania, aby zaprezentować swoje umiejętności i zdobyć niesamowite nagrody. Gigathon to programistyczne wyzwanie dla wszystkich - w tym także początkujących koderów! Weź udział w wyzwaniu, odkryj w sobie pasję do programowania i wygraj niesamowite nagrody!

Wydział Edukacji i Sportu wraz z Dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 67 im. Andrzeja Szwalbego, zaprasza do wzięcia udziału w inicjatywach, których koordynatorem jest SP67  „Bydgoszcz ‘w obiektywie’ Szwalbego – pasja, kreatywność, działanie” - konkurs dla uczniów szkół podstawowych.

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej nr 61  zapraszają uczniów klas I – VIII do udziału w szkolnym konkursie plastycznym "Szkolne Pole Nadziei pędzlem malowane…”

II inicjatywa towarzysząca Pho3nix Active School - Sportowy plakat czas start! 😍 Stwórzcie swój sportowy plakat. Wybierzcie cechę, która jest Wam najbliższa i pokażcie jaki sport uprawiacie. Przygotowaliśmy dla Was 4 wersje plakatu 🥳

Siła, wytrzymałość, skoczność, a może zwinność?

CZEKAMY NA WASZE PRACE!🎨 pdfSportowy plakat.pdf

Pho3inx Kids logo blue

 

Partnerzy i linki

 soit logo

Logo sto dyskryminacji

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.