Młodzieżowy Dom Kultury nr 4 zaprosił uczniów do Miejskiego Konkursu Grafiki Komputerowej „CHOINKA 2017”. Celem konkursu było ukazanie wizji Bożego Narodzenia w twórczości graficznej. Wykonane prace były oceniane w trzech kategoriach wiekowych.

Uprzejmie informujemy, iż dyplomy i nagrody zostaną przekazane laureatom i wyróżnionym uczniom w międzyszkolnym konkursie plastycznym do 15.12.2017

Oto lista osób nagrodzonych w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym  "W podmorskich głębinach”

Julia Jankowska, uczennica klasy 7a, zajęła I miejsce w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Poradnię Pedagogiczno - Psychologiczną nr 1 w Bydgoszczy w ramach ,,Dni Kariery".

Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych!

Uczniowie naszej szkoły otrzymali nagrody w Międzyszkolnym Konkursie Literackim pt. „ Polsko, kocham Cię” zorganizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Bydgoszczy z okazji Święta Niepodległości.

Gracjan Materek, uczeń klasy 6c, zajął III miejsce w kategorii kumite, w Otwartym Pucharze Gdańska Kyokushin Karate.

Gracjanowi gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych!!!

Miło nam poinformować społeczność uczniowską, że uczeń naszej szkoły BARTOSZ GŁOWACZ  - klasa 3 a - osiągnął niebywałe sukcesy w TAEKWONDO.

Amelia Romaniec swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając 3 lata, w bydgoskiej szkole tańca Bailamos na Szwederowie. Początkowo uczęszczała na zajęcia dla brzdąców, następnie zaczęła próbować swoich sił w tańcu towarzyskim tworząc duet z Maksymilianem Lasota. Rok temu dołączyli do formacji tanecznej Bailamos Junior. Obecnie trenują w nowej siedzibie macierzystej szkoły tańca przy ul. Fordońskiej 74 w Bydgoszczy.

III Festiwalowi Zdrowego Stylu Życia towarzyszył konkurs plastyczno-fotograficzny ZDROWIE ZAWSZE W MODZIE zorganizowany przez KPCEN w Bydgoszczy. Jego celem była promocja zdrowego stylu życia, popularyzacja sportu i zdrowego odżywiania.

Miło nam poinformować społeczność szkolną, że uczniowie klasy 3a – Paweł Andryszczyk i Nikodem Wierciński zostali laureatami MIEJSKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO „Rowerowy parking czyli zaPARKuj w Bydgoszczy 2” zorganizowanego w ramach Bydgoskiego Grantu Ekologicznego.

W międzyszkolnym konkursie historycznym „Wiedzy o NATO” organizowanym przez Zespół Szkół nr 36 II miejsce zajęła Julia Rzepka z klasy 6a, a III miejsce – Julia Owczarska z klasy 6c.