Wiktor Murawski otrzymał wyróżnienie w wojewódzkim konkursie organizowanym przez MDK  nr 2  "Pocztówka do Świętego Mikołaja". Gratulacje!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV edycji ogólnopolskiego konkursu literackiego „ Serce Kapsuły Czasu”, którego organizatorem była Fundacja TworzyMY Kraków.

Ania Walkiewicz, uczennica klasy 8a, zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Największą mądrością jest umieć jednoczyć, nie rozbijać - list do..."  Wyróżnienie uzyskał Hubert Święczkowski, uczeń klasy 8b. Wielkie brawo! Cieszymy się z sukcesu Ani i Huberta. Gratulujemy i życzymy kolejnych osiągnięć  literackich.

W imieniu członków trzyosobowej komisji konkursu plastycznego i fotograficznego pragnę serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za zaangażowanie! Bardzo się cieszę, że włączyliście się aktywnie w działania twórcze.

Mimo panującej trudnej sytuacji, podjęliśmy trud uczestnictwa w konkursach plastycznych – w WOJEWÓDZKIM I MIEJSKIM.  Nasz wysiłek został dostrzeżony, a talent plastyczny nagrodzony.

Mamy przyjemność ogłosić laureatów Szkolnego konkursu literacko-plastycznego z okazji setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II:  „(Nie)zwyczajny święty”

Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły, Hubert Święczkowski z klasy 8b, zajął II miejsce w Bydgoskim Międzyszkolnym Konkursie Artystyczno-Patriotycznym „W Bydgoszczy o Powrocie do Macierzy”  w kategorii literackiej. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

W sobotę 29 lutego 2020 roku odbył się ostatni etap Wojewódzkiego Konkursu z Chemii dla uczniów szkół podstawowych. Uczennica naszej szkoły Olga Kubacka (klasa 8c) wywalczyła tytuł laureatki konkursu. Gratulujemy!

W zeszłym tygodniu w SP 63 miały miejsce powiatowe rozgrywki koszykówki 3x3. Jest to nowa dyscyplina, która zdobywa coraz większą popularność i została wpisana do programu igrzysk olimpijskich. Były to pierwsze zawody z koszykówki 3x3 organizowane przez Miejski Szkolny Związek Sportowy w Bydgoszczy.

W sobotę, 15 lutego 2020 roku, odbył się ostatni etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych. Wśród uczniów z całego województwa kujawsko-pomorskiego znalazły się dwie uczennice z naszej szkoły:

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo