W imieniu członków trzyosobowej komisji konkursu plastycznego i fotograficznego pragnę serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za zaangażowanie! Bardzo się cieszę, że włączyliście się aktywnie w działania twórcze.

Gracjan Materek, uczeń klasy 8c, zajął II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Karate Kyokushin rozgrywanych w ramach Polskiej Federacji Kyokushin Karate.

Mamy przyjemność ogłosić laureatów Szkolnego konkursu literacko-plastycznego z okazji setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II:  „(Nie)zwyczajny święty”

Po raz kolejny  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach zorganizowanych w ramach obchodów rocznicy urodzin króla Kazimierza Wielkiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Bydgoszczy.

W sobotę 29 lutego 2020 roku odbył się ostatni etap Wojewódzkiego Konkursu z Chemii dla uczniów szkół podstawowych. Uczennica naszej szkoły Olga Kubacka (klasa 8c) wywalczyła tytuł laureatki konkursu. Gratulujemy!

Uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca w XI edycji MIEJSKIEGO PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻY "IDĘ W BITY"

W sobotę, 15 lutego 2020 roku, odbył się ostatni etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych. Wśród uczniów z całego województwa kujawsko-pomorskiego znalazły się dwie uczennice z naszej szkoły:

Miło nam poinformować,iż APOLONIA KASPROWICZ, uczennica klasy 6b, została laureatką XXXV Międzynarodowego Konkursu Literackiego Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej w kategorii proza.

Sukces w międzyszkolnym konkursie plastycznym: ODKRYWAMY HISTORIĘ DOLINY ŚMIERCI

Pierwsza edycja konkursu zgromadziła blisko 2000 prac plastycznych i literackich, spośród których Jury wybrało Zwycięzców Honorowych i Zwycięzców Wyróżnionych.