W konkursach organizowanych przez ZS nr 4 (IV LO w Bydgoszczy) z okazji rocznicy urodzin króla Kazimierza III Wielkiego wzięli udział uczniowie z 43 szkół z całej Polski. Prace na konkurs przygotowało kilku uczniów z naszej szkoły.

Młodzieżowy Dom Kultury nr 4 zaprosił uczniów do Miejskiego Konkursu Grafiki Komputerowej „CHOINKA 2017”. Celem konkursu było ukazanie wizji Bożego Narodzenia w twórczości graficznej. Wykonane prace były oceniane w trzech kategoriach wiekowych.

Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Jakub Ziółkowski z kl. 7a, po etapie szkolnym i rejonowym, zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego VI Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych. Będzie reprezentował w maju naszą szkołę w finale konkursu!

Julia Jankowska, uczennica klasy 7a, zajęła I miejsce w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Poradnię Pedagogiczno - Psychologiczną nr 1 w Bydgoszczy w ramach ,,Dni Kariery".

Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych!

Martyna Kowalewska uczennica klasy VIIc zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Origami "z papierem wśród zwierząt" -  AMERYKA POŁUDNIOWA

GRATULUJEMY

Gracjan Materek, uczeń klasy 6c, zajął III miejsce w kategorii kumite, w Otwartym Pucharze Gdańska Kyokushin Karate.

Gracjanowi gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych!!!

03.03.2018 w miejscowości Kórnik odbyła się I Edycja Ogólnopolskiej Ligi Taekwondo Wesołek Cup 2018. Bartek reprezentując klub MUKS „Piętnastka” Bydgoszcz wywalczył brązowy medal w konkurencji walka sportowa w kategorii dzieci 8-9 lat. Jego sukces zauważyli dziennikarze z Expressu Bydgoskiego. Życzymy dalszych sukcesów!

Amelia Romaniec swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając 3 lata, w bydgoskiej szkole tańca Bailamos na Szwederowie. Początkowo uczęszczała na zajęcia dla brzdąców, następnie zaczęła próbować swoich sił w tańcu towarzyskim tworząc duet z Maksymilianem Lasota. Rok temu dołączyli do formacji tanecznej Bailamos Junior. Obecnie trenują w nowej siedzibie macierzystej szkoły tańca przy ul. Fordońskiej 74 w Bydgoszczy.

Gratulacje dla Gabrysi Budzyńskiej, Huberta Chylińskiego, Jagody Grabowskiej, Marcela Młyńskiego oraz Adama Mrozika za zajęcie III miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Klas Szachowych Szwederowa.

Miło nam poinformować społeczność szkolną, że uczniowie klasy 3a – Paweł Andryszczyk i Nikodem Wierciński zostali laureatami MIEJSKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO „Rowerowy parking czyli zaPARKuj w Bydgoszczy 2” zorganizowanego w ramach Bydgoskiego Grantu Ekologicznego.