Gracjan Materek, uczeń klasy 5c,  zajął I miejsce w Mistrzostwach Juniorów Polskiej Federacji Kyokushin Karate Województwa Kujawsko-Pomorskiego, w kategorii kumite juniorów. Gracjanowi gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych!!!

Uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni w konkursie międzyszkolnym organizowanym przez Zespół Szkół nr 4 w Bydgoszczy (IV LO).

Oliwia Dyka z klasy 6a zajęła II miejsce  w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Życzenia dla Bydgoszczy” organizowanym przez Zespół Szkół nr 29 w Bydgoszczy. Gratulujemy!

Uczennica klasy 6a Oliwia Dyka została wyróżniona i otrzymała stypendium  Radnego Rady Miasta Bydgoszczy Pana Tomasza Puławskiego. Uroczyste przyznanie stypendium odbyło się w obecności mamy Oliwii, dyrekcji szkoły i wychowawcy klasy. Mamy nadzieję, że przyczyni się ono do dalszego rozwijania pasji i zainteresowań naszej uczennicy.

Gratulujemy Oliwii!

Z okazji przypadającej 19 kwietnia kolejnej rocznicy nadania Bydgoszczy praw miejskich w szkole odbył się konkurs historyczny. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 6, którzy w tym roku szkolnym uczestniczyli w zajęciach edukacji regionalnej realizowanej w ramach innowacji pedagogicznej „Moje miasto, moja historia”.

Uczennica klasy 4b - Karolina Drzewiecka awansowała do Finału Miejskich Potyczek Matematycznych klas 4 organizowanych przez SP nr 14. Finał odbędzie się 30 marca 2017r. o godz. 16.00 w placówce organizatora.
Gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w Finale!

Tak powstawała praca na V Ogólnopolski Konkurs Origami „Kusudamy – Witaj, Wiosno!”. Na konkurs napłynęły 103 prace z całej Polski, w kategorii klas I-III uczennica naszej szkoły Zofia Gaca zajęła I miejsce.

GRATULUJEMY!

W konkursie z języka angielskiego "Amazing journey" organizowanym przez SP63 Arkadiusz Hornung zajął 2 miejsce, a Wiktoria Sobieraj otrzymała wyróżnienie. Bravo!