Komenda Miejska w Bydgoszczy, Leśny Park Kultury i Wypoczynku oraz Straż Miejska w ramach akcji Akademia Bezpieczeństwa zorganizowali konkurs plastyczny na temat:

Gratulacje dla wszystkich uczestników z klas pierwszych i trzecich, którzy wzięli udział w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE OLIMPUSEK z edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w sesji wiosennej 2018 r.

W dniu 10.10.2018 odbył się międzyszkolny konkurs ekologiczny dla uczniów klas IV

13 czerwca w Szkole Podstawowej nr 57 odbyła się uroczystość podsumowania konkursu plastycznego ,,Architektura przemysłowa Bydgoszczy – wczoraj i dziś”.

Klasy 1a i 1b wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Niesamowity świat higieny jamy ustnej” w ramach realizacji programu edukacji stomatologicznej Instytutu Blend – a med. Oral – B i ... znalazły się w gronie laureatów tego konkursu.

Osiągnięcia naszych uczniów w KANGURZE
Wyróżnienia:
Budzyńska Gabriela klasa 2 a
Kowalska Wiktoria klasa 3 b
Tomaszewski Kamil klasa 4 c
Kubacka Olga klasa 6 c
Lewandowski Patryk klasa 7 a
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

W ramach projektu ,,Bajkowa Bydgoszcz” zorganizowanego pod patronatem Prezydenta Miasta Pana Rafała Bruskiego odbył się konkurs plastyczny, w którym wzięła udział nasza szkoła. Wyróżnione prace uczniów stworzyły niezapomnianą, kolorową, pełną pomysłów galerię, podczas imprezy plenerowej ,,Bajkowa Bydgoszcz”.

Jagoda Rećko uczennica z klasy 3b wytańczyła I miejsce w „Karolince” – XV Wojewódzki Przegląd Zespołów Tańca Ludowego i Innych Form Tanecznych w kategorii duety artystyczne do 16 lat.

Arek Hornung uczeń klasy 6a zajął III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Rzetelny sprzedawca alkoholu – nie sprzedaje dzieciom i młodzieży” . Nagrodą było wyjście dla całej klasy na wybrany film do kina.

Gratulujemy Arkowi i życzymy dalszych sukcesów!

Jakub Ziółkowski z kl. 7a, po udziale w trzech etapach konkursu, uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych. Od tegorocznej edycji laureaci i finaliści tego Konkursu otrzymują uprawnienia laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. Gratulujemy Kubie sukcesu!