III Festiwalowi Zdrowego Stylu Życia towarzyszył konkurs plastyczno-fotograficzny ZDROWIE ZAWSZE W MODZIE zorganizowany przez KPCEN w Bydgoszczy. Jego celem była promocja zdrowego stylu życia, popularyzacja sportu i zdrowego odżywiania.

W konkursie historycznym organizowanym przez Zespół Szkół nr 29 w Bydgoszczy na  prezentację o Leonie Barciszewskim

W międzyszkolnym konkursie historycznym „Wiedzy o NATO” organizowanym przez Zespół Szkół nr 36 II miejsce zajęła Julia Rzepka z klasy 6a, a III miejsce – Julia Owczarska z klasy 6c.

Gracjan Materek, uczeń klasy 5c,  zajął I miejsce w Mistrzostwach Juniorów Polskiej Federacji Kyokushin Karate Województwa Kujawsko-Pomorskiego, w kategorii kumite juniorów. Gracjanowi gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych!!!

Szymon Walkiewicz -  jest laureatem konkursu plastycznego ,,Co w trawie piszczy?".

Oliwia Dyka z klasy 6a zajęła II miejsce  w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Życzenia dla Bydgoszczy” organizowanym przez Zespół Szkół nr 29 w Bydgoszczy. Gratulujemy!

Julia Rzepka z klasy 6a – wyróżnienie w karegorii kl.4- 6 w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Zimowe krajobrazy”; organizatorem była nasza szkoła - SP nr 61, na konkurs wpłynęły 83 prace z 19 placówek oświatowych.

Z okazji przypadającej 19 kwietnia kolejnej rocznicy nadania Bydgoszczy praw miejskich w szkole odbył się konkurs historyczny. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 6, którzy w tym roku szkolnym uczestniczyli w zajęciach edukacji regionalnej realizowanej w ramach innowacji pedagogicznej „Moje miasto, moja historia”.

Wyniki Międzynarodowego konkursu matematyczny KANGUR 2017

Wynik bardzo dobry uzyskał uczeń: Grzybowski Marcin z klasy 4a

Tak powstawała praca na V Ogólnopolski Konkurs Origami „Kusudamy – Witaj, Wiosno!”. Na konkurs napłynęły 103 prace z całej Polski, w kategorii klas I-III uczennica naszej szkoły Zofia Gaca zajęła I miejsce.

GRATULUJEMY!