Miło nam poinformować,iż APOLONIA KASPROWICZ, uczennica klasy 6b, została laureatką XXXV Międzynarodowego Konkursu Literackiego Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej w kategorii proza.

Gracjan Materek, uczeń klasy 7c, zajął II miejsce w XIV Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 18 ShinKyokushin Polskiej Federacji Kyokushin Karate.

Pierwsza edycja konkursu zgromadziła blisko 2000 prac plastycznych i literackich, spośród których Jury wybrało Zwycięzców Honorowych i Zwycięzców Wyróżnionych.

Uczeń Mateusz Grabowski z klasy 4c zdobył wyróżnienie w konkursie grafiki komputerowej "Choinka 2018".

Jakub Ziółkowski z kl. 8a po trzech etapach konkursu uzyskał tytuł finalisty Konkursu Przedmiotowego z historii organizowanego przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Kinga Wardacka wspólnie z formacja Baila Girls ze Studia Tańca Bailamos została mistrzynią świata podczas turnieju w czeskim Libercu.

Gracjan Materek, uczeń klasy 7c, zajął I miejsce w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego Kyokushin Karate – konkurencja kumite chłopców 13-14 lat.

Uczennica naszej szkoły, Paulina Resmer z klasy 8a, została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Moja Niepodległa za 20 lat”. Konkurs został zorganizowany z okazji 100 - lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

W grudniu 2018 r. został rozstrzygnięty konkurs, którego organizatorem był Zespół Placówek Oświatowych w Jaworzni, a współorganizatorem Biblioteka Centrum Kultury w Piekoszowie.

Praca plastyczna Kariny Maćkowiak, uczennicy klasy 8a została wyróżniona w Wojewódzkim Konkursie Literacko- Plastycznym "Wielcy Polacy dla Niepodległości".