Projekt Edu(R)Ewolucja - informacje

Celem projektu realizowanego przez Miasto Bydgoszcz jest poprawa efektywności i jakości kształcenia w szkołach podstawowych prowadzących kształcenie ogólne dla których organem prowadzącym jest Miasto Bydgoszcz, poprzez realizację wysokiej jakości zajęć dla uczniów oraz podniesienie kompetencji i kwalifikacji nauczycieli w terminie do 30.06.20121r.

Rekrutacja uzupełniająca do zajęć realizowanych w ramach projektu

Edu(R)Ewolucja - projekt

Nabór dla nauczycieli i uczniów w ramach projektu „Edu(R)Ewolucja” realizowanego przez Miasto Bydgoszcz.

Zajęcia w ramach projektu Edu(R)ewolucja

Wykaz zajęć realizowanych w ramach projektu.

pdfedurewolucja-terminy-zajec.pdf

edurewolucja