Informujemy, że w sekretariacie można odbierać zaświadczenia egzaminacyjne. Absolwenci mogą sprawdzić wyniki w ogólnopolskim systemie informatycznym. W informatorze podane są terminy związane z postępowaniem rekrutacyjnym. 

pdfInformator.pdf

kolaż

Klikając w zdjęcie zachęcamy do obejrzenia filmu:)

Zachęcamy uczniów klas 8 oraz rodziców do zapoznania się z harmonogramem oraz informacjami na temat rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Podajemy link do logowania.

Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI) zaprasza do udziału w internetowej ankiecie przygotowanej przez Radę Europy. Analiza wyników uzyskanych z ankiety ma wesprzeć Radę Europy w opracowaniu narzędzi i materiałów, które najlepiej odpowiedzą na potrzeby rodziców i ich dzieci w zakresie edukacji na temat cyfrowego obywatelstwa.

Informacja Prezydenta Miasta Bydgoszczy dotycząca wniosku o świadczenie Dobry Start - wyprawka 300+ oraz świadczenie wychowawcze 500+

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach konkurs Kangur 2020 zostanie przeprowadzony drogą internetową (w godzinach popołudniowych) za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl

Konkurs poprzedzony będzie tzw. konkursem próbnym. Terminarz jest następujący:

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie i wcielanie się w postaci literackie. Wypadliście naprawdę imponująco.

"W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie…
Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu." – Vivian Green  e mailing

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów Państwa szkoły oraz ich rodziców do wzięcia udziału w programie “Szkoła z Gigantami”, czyli darmowych lekcjach programowania dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Już w najbliższy piątek kolejna darmowa lekcja online dla dzieci ROBOTYKA i PROGRAMOWANIE na wesoło! Ciekawa lekcja zdalna dla uczniów?

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.