Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 25 czerwca 2021 r. według ustalonego harmonogramu:

8:00 - klasy 1, 2, 4 i 5 w salach lekcyjnych

8:30 - klasy 3 w sali gimnastycznej

9:00 - klasy 6 i 7 w salach lekcyjnych

10:00 - klasy 8 w sali gimnastycznej

Opłata za Bydgoskie półkolonie 2021

Tytuł przelewu: Imię i nazwisko dziecko. Termin turnusu I lub II

Konto na które wpłacamy pieniądze:

Zespół Szkół nr 32 85-308 Bydgoszcz ul. Krucza 5a 47124064521111001048035548

Termin wpłat do 21 czerwca 2021r.

Listy osób zakwalifikowanych

Nadchodzi czas wakacji zamieszczamy zatem procedury oddawania podręczników.

 Procedury przyjmowania podręczników:
1. Podręczniki będą przyjmowane zgodnie z harmonogramem - poniżej.
2. Przyjmowane będą wyłącznie pełne komplety podręczników.
3. Zwroty dokonywane będą z zachowaniem zasad bezpieczeństwa - osoba dokonująca zwrotu podręczników powinna mieć założoną maseczkę oraz  zdezynfekowane dłonie. 
 4. W przypadku zniszczenia lub zagubienia podręcznika rodzic/opiekun jest zobowiązany do jego odkupienia i dostarczenia do biblioteki w jak najkrótszym czasie.

„W zdrowym ciele zdrowy duch” – powiedział kiedyś rzymski poeta Juwenalis. Już w czasach starożytnych ludzie byli przekonani, że ruch to podstawa udanego życia. W dniach 31 maja - 8 czerwca zachęcamy do aktywności fizycznej. Organizujemy aktywne przerwy, w czasie lekcji będą krótkie przerywniki ruchowe. 
 2 4 3 5 1  

8 czerwca - Aktywność fizyczna polepsza koncentrację!

Rozpoczynają się zapisy na „Bydgoskie półkolonie 2021”. Rekrutacja rozpocznie się we wtorek 8 czerwca i potrwa do 14 czerwca br. Z letniego wypoczynku skorzysta w sumie 3660 uczniów. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Od lutego do maja w bibliotece szkolnej odbywała się akcja mająca zachęcić najmłodsze dzieci do czytania.

Aby przypomnieć dzieciom klas 1-3 o bibliotece i zachęcić ich do wypożyczania rozdano uczniom specjalne bilety, które należało skasować po przeczytaniu książki z danej kategorii.

Ponad 3,6 milionów kilometrów – tyle wspólnymi siłami przejechali uczestnicy zeszłorocznej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski! Już w czerwcu dowiemy się, czy ten imponujący wynik zostanie pobity. Tymczasem właśnie ruszyła rozgrzewka przed trzecią edycją ogólnopolskiego wydarzenia.

W poprzedniej edycji zabawy zorganizowanej przez bydgoski urząd miejski rękawice podjęły 44 miasta. W tym roku jest ich już ponad 30, a kilka z nich, w tym m.in. Kołobrzeg, Siemianowice Śląskie i Stargard, startuje po raz pierwszy. Zapisy wciąż trwają, dlatego są duże szanse na to, że uda się przeskoczyć wysoko zawieszoną poprzeczkę.

Opłata za obiady szkolne za czerwiec wynosi 59,50 (17 obiadów x 3,50). Obiady wydawane są do dnia 24.06.2021.

W związku z tym, że w maju uczniowie klas IV-VIII uczęszczały do szkoły w trybie hybrydowym, każde dziecko korzystające z obiadów w tych dniach ma doliczoną kwotę do opłaty czerwcowej.

Należności proszę wpłacać do dnia 11.06.2021. Brak wpłaty będzie skutkował niemożliwością korzystania z obiadów.

Od 7.06.2021r. Szkolny Klub Wolontariatu rozpoczyna zbiórkę artykułów szkolnych, w ramach akcji "Wyprawka dla Żaka", która jest organizowana przez Polski Czerwony Krzyż. Zebrane przybory szkolne będą przekazane uczniom bydgoskich szkół.

Od 1 czerwca do 15 lipca będzie trwała akcja zbierania pomysłów na projekty w kolejnej edycji programu Bydgoski Budżet Obywatelski. Projekty osiedlowe, projekty społeczne i duże zadania ponadosiedlowe – pomysłów może być wiele! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami. Serdecznie zapraszamy do składania swoich propozycji w dostępnej dla Państwa urnie umieszczonej na terenie naszej szkoły.

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.