bezpieczne wakacje

Publikujemy listę dzieci i harmonogram atrakcji bydgoskich pólkolonii.

Informujemy, że Miasto Bydgoszcz podpisało porozumienie z Fundacją „Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej” oraz trzema stowarzyszeniami: Stowarzyszeniem Przyjaciół Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy „PAŁAC”, Stowarzyszeniem Fordońska Piwnica ARTMUZA 5 oraz Młodzieżowym Klubem Sportowym EMDEK, którego celem jest organizacja wypoczynku dla dzieci uchodźców z Ukrainy wraz z elementami nauki języka polskiego przez zabawę.

Publikujemy listę uczniów przyjętych do świetlicy na rok szkolny 2022/2023

zw podrecznikow

pierwsza pomoc skw

SKW zaprasza uczniów dnia 21 czerwca (wtorek) o godz. 13.30 na boisko szkolne. Odbędą się tam warsztaty ,,PIERWSZA POMOC". Zbliżają się wakacje i ważne byśmy wiedzieli, jak udzielić pierwszej pomocy, krok po kroku. Może ta wiedza uratuje komuś życie. 

Przyjdźcie koniecznie! 

Uczestnicy półkolonii zobowiązani są do dokonania opłaty za posiłki w wysokości 150 zł, za tygodniowy turnus do dnia 15 czerwca 2022r. na konto bankowe naszej szkoły tj.: 47 1240 6452 1111 0010 4803 5548. Przelew musi zawierać następujące informacje: imię i nazwisko dziecka, miejsce i termin półkolonii.

zwrot podreczników

Podajemy listę przyjętych na półkolonie letnie.

⚠️UWAGA⚠️

 🏫 Nasza szkoła bierze udział w konkursie na najbardziej aktywną szkołę w Polsce, 🇵🇱 organizowanym przez fundację @Phoenix Kids Polska. 

Partnerzy i linki

 soit logo

nabor 1

egzamin osmoklasisty matematyka logo

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

Budząca się szkoła

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.