Świetlica organizuje konkurs plastyczny dla klas 1-3 pt." Zdrowie na talerzu". Praca plastyczna ma obrazować zdrowy posiłek na talerzu. Prace mogą być wykonane różnymi technikami plastycznymi na kartce papieru lub papierowym talerzu. Na prace czekamy do 27.X w świetlicy. Wystawa prac odbędzie się 6.XI również w świetlicy. Na najciekawsze prace czekają nagrody.

Zapraszamy uczniów klas  4 -7 na zajęcia koła ,,Wędrówki po literaturze i sztuce ". Zajęcia odbędą się 18 października (środa) od godz.14.30 do godz. 16.00 w sali 210. Osoby prowadzące: p. Joanna Aszkowska, p. Mariola Wawrzyniak

W związku z pojawiającymi się wątpliwościami dotyczącymi ilości porcji owoców, warzyw oraz mleka i przetworów mlecznych otrzymywanych przez jedno dziecko w ramach „Programu w szkole”

pdfWarsztaty dla rodziców - "Nigdy nie będę jak moja mama.pdf

Spotkanie odbędzie się 29 września 2017 r. (piątek) o godz. 16:00 w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy w sali nr 115. Celem warsztatów z cyklu „Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.

W dniach od 26.06.2017 - do 31.08.2017 uczniowie szkół będą mogli bezpłatnie korzytać z z basenów przyszkolnych po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej, w dni robocze od godziny otwarcia basenu do godziny 14:00.

Elektroniczny system wspomagający rekrutację do przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w Bydgoszczy. Opisy placówek oraz grup dostępne są w zakładce OFERTA EDUKACYJNA.

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.