DYREKCJA SZKOŁY
mgr Krajnik Bożena Dyrektor Zespołu Szkół Nr 32
mgr Mazur Beata  Wicedyrektor Zespołu Szkół Nr 32
mgr Krawętkowska Małgorzata  Wicedyrektor Zespołu Szkół Nr 32
NAUCZANIE PRZEDSZKOLNE
mgr Celewicz-Gniot Izabela

wychowawcy przedszkolni

 

 

 

woźne oddziałowe

mgr Ciesielska Hanna
mgr Filipiak Rita
Grygowska Dobromiła
mgr Mondrzejewska Anna
Sobczak Anna
mgr Szwankowska Maria
mgr Ratkowska Katarzyna
mgr Kamila Włodarczyk
Straszewska Paulina

Joanna Dojaś

Danuta Kubińska

Sylwia Kaczmarek

Violetta Ostrowicka

Magdalena

Sienkiewicz – Lomber

Monika Jasiecka

 
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
mgr Jasińska Elżbieta wychowawca klasy 1a
mgr Hoffmann Mariola wychowawca klasy 1b
mgr Kowal Barbara wychowawca klasy 2a
mgr Gruszewska Bożena  wychowawca klasy 2b
mgr Szot Anna  wychowawca klasy 2c
mgr Mokarska Lidia wychowawca klasy 3a
NAUCZYCIELE KLAS IV - VIII
mgr Kinalska Miłosława matematyka wychowawca klasy 4a
mgr Kotowska Anita język polski wychowawca klasy 4b
mgr Stawikowska Sylwia język angielski wychowawca klasy 4c
mgr Sobolewski Sławomir język polski wychowawca klasy 4d
mgr Koczorowska Kamila przyroda, biologia, chemia wychowawca klasy 5a
mgr Majer-Kukawka Aleksandra język angielski wychowawca klasy 5b
mgr Husar Ilona informatyka, muzyka wychowawca klasy 5c
mgr Kruszyńska Beata wychowanie fizyczne wychowawca klasy 6a
mgr Arsoba Karolina matematyka, technika  wychowawca klasy 6b
mgr Kołodziejska Agnieszka przyroda, biologia, geografia  wychowawca klasy 7a 
mgr Nowakowski Przemysław język angielski  wychowawca klasy 7b 
mgr Aszkowska Joanna język polski  wychowawca klasy 7c 
mgr Strzelecka Małgorzata język polski, historia  wychowawca klasy 8a 
mgr inż. Długosz Marzena matematyka  wychowawca klasy 8b 
mgr Wawrzyniak Mariola plastyka   wychowawca klasy 8c
mgr Grobelna Dorota geografia, matematyka  wychowawca klasy 3g 
mgr Borczyński Sławomir fizyka, technika  
mgr Wójtowicz Anna edukacja dla bezpieczeństwa, wdż  
mgr Gruszko Marta język niemiecki  
mgr Rolirad Piotr język polski, język angielski  
mgr Tomaszewska Kamila historia, WOS  
mgr Serafinowicz Joanna doradztwo zawodowe  
mgr Pieszczyński Bogusław wychowanie fizyczne  
mgr Krykant Patryk wychowanie fizyczne  
mgr Szymielewicz Bogdan wychowanie fizyczne  
PRACOWNICY BIBLIOTEKI
mgr Danielewicz Kamila nauczyciel bibliotekarz
mgr Knapik Iwona nauczyciel bibliotekarz
PRACOWNICY ŚWIETLICY
mgr Mańk Maria wychowawcy świetlicy
mgr Olga Siemiątkowska
mgr Wojtalewicz Zuzanna
PEDAGOG SZKOLNY/ PSYCHOLOG
mgr Przekwas Barbara pedagog szkolny
mgr Jagielska Zuzanna  psycholog szkolny
mgr Gralewska Monika pedagog szkolny
KSIĘGOWOŚĆ
Paliwoda Barbara  
SEKRETARIAT
Półtorak – Kleman Anna pracownik sekretariatu
INTENDENT
 
Intendent samodzielny referent  
Iwińska Marzena

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.