Do dnia 21 listopada 2018r (środa) należy składać wniosek o przyznanie funduszu socjalnego.

Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2018-2019.

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza w listopadzie 2018 r. na konferencję naukową dla uczniów szkół podstawowych

List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców i Opiekunów

Jak rozmawiać z dziećmi o szkole? Jak zachęcić dziecko do nauki?

W lutym 2018 r. Pałac Młodzieży w Bydgoszczy organizuje w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy” następujące wydarzenia dla uczniów szkół gimnazjalnych i VII klas szkół podstawowych oraz dla rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci i młodzieży:

Zapraszamy do zapoznania się z działaniami, sukcesami, wydarzeniami w naszej szkole.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2017/2018 dla uczniów klas VII.

Fundacja „Nowe Pokolenie” przy współpracy z Przedszkolem Niepublicznym „Przedszkolna Chatka” oraz Fundacja „Całym Sercem” rozpoczęły realizację dwóch projektów które mają na celu: