Prosimy o zapoznanie się z zakresem ubezpieczenia na nowy rok szkolny.

Zakres ubezpieczenia

W załączniku umieszczona jest karta zgłoszenia

pdfKarta.pdf

Obiady w stołówce szkolnej będą wydawane od środy tj. od 04.09.2019.

Opłata za miesiąc wrzesień 2019 wynosi (19 obiadów x 3,50).

Procedury postępowania oraz wykaz instytucji.

STOWARZYSZENIE „ALWERNIA” zaprasza do udziału w programie psycho-edukacyjnym „Pierwszy krok ku pełni życia”

W ramach wspierania uczniów zdolnych w okresie od kwietnia do grudnia 2019 r. realizowane będą następujące projekty skierowane do zdolnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych / ponadpodstawowych i klas gimnazjalnych:

Nasza szkoła, to nie tylko siedzenie w ławkach. Dbamy o wszechstronny rozwój naszych uczniów.

Co czwarty Polak myśli, że  czad można rozpoznać po zapachu lub dymie...

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza w styczniu 2019 r. na warsztaty wsparcia psychologicznego dla uczniów szkół podstawowych (klasy V-VI SP)

Każdy absolwent szkoły podstawowej i gimnazjum będzie miał miejsce w szkole od 1 września 2019 r.