Co czwarty Polak myśli, że  czad można rozpoznać po zapachu lub dymie...

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza w styczniu 2019 r. na warsztaty wsparcia psychologicznego dla uczniów szkół podstawowych (klasy V-VI SP)

Każdy absolwent szkoły podstawowej i gimnazjum będzie miał miejsce w szkole od 1 września 2019 r.

Do dnia 21 listopada 2018r (środa) należy składać wniosek o przyznanie funduszu socjalnego.

Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2018-2019.

List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców i Opiekunów

Jak rozmawiać z dziećmi o szkole? Jak zachęcić dziecko do nauki?

W lutym 2018 r. Pałac Młodzieży w Bydgoszczy organizuje w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy” następujące wydarzenia dla uczniów szkół gimnazjalnych i VII klas szkół podstawowych oraz dla rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci i młodzieży:

Zapraszamy do zapoznania się z działaniami, sukcesami, wydarzeniami w naszej szkole.