W lutym 2018 r. Pałac Młodzieży w Bydgoszczy organizuje w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy” następujące wydarzenia dla uczniów szkół gimnazjalnych i VII klas szkół podstawowych oraz dla rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci i młodzieży:

2 listopada 2017
22 grudnia 2017
2 stycznia 2018
2 maja 2018
4 maja 2018
1 czerwca 2018

Zapraszamy do zapoznania się z działaniami, sukcesami, wydarzeniami w naszej szkole.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2017/2018 dla uczniów klas VII.

Fundacja „Nowe Pokolenie” przy współpracy z Przedszkolem Niepublicznym „Przedszkolna Chatka” oraz Fundacja „Całym Sercem” rozpoczęły realizację dwóch projektów które mają na celu: