Za nami  półrocze i szereg ciekawych wydarzeń w których realizację były zaangażowane dzieci ze świetlicy.  Uczestniczyły w pogadankach, zajęciach plastycznych, oglądały filmy edukacyjne, wykonywały różne zadania i gazetki tematyczne. Przy okazji dobrej zabawy nabywały nowe umiejętności i wzbogacały wiedzę dotyczącą min. praw i obowiązków dzieci (Dzień Praw Dziecka). Uczyły się, jak okazywać życzliwość w relacjach koleżeńskich i z osobami dorosłymi(Dzień Życzliwości).

Wśród miłych wydarzeń nie mogło zabraknąć radosnych obchodów ,,Dnia Pluszowego Misia’’ w towarzystwie swoich ulubionych pluszaków dzieci poznawały historię święta, ilustrowały i oglądały bajki z ,,misiowymi bohaterami’’. Aktywny udział w realizacji zadań w czasie ,,Tygodnia Profilaktyki’’ dostarczył dzieciom dużo informacji i aktywnej edukacyjnej zabawy z zakresu:   bezpieczeństwa i umiejętności przewidywania zagrożeń, oraz  jak radzić sobie z agresją i przemocą , poznawały co to są zainteresowania i jak je rozwijać, uczyły się w jaki sposób  dbać o  zdrowie i prawidłowo się odżywiać.  Natomiast okres przedświąteczny zaowocował pięknymi ozdobami wykonanymi przez dzieci, które zostały wystawione i sprzedane podczas "Szkolnego Kiermaszu Świątecznego’’.

Sukcesy naszych dzieci w I semestrze.

Z radością przyjęliśmy wiadomość, że  Marysia Klimczak i Zosia Pierzycka zdobyły dwa równorzędne pierwsze miejsca w Międzyszkolnym Konkursie "Jesienny bukiet” - obydwie dziewczynki wykonały prace techniką origami płaskie z kwadratu.

GRATULACJE !!!

11 listopada Boże Narodzenie Konkurs O Prawach Dzieci Tydzień Profilaktyki