Zadania dla wolontariuszy na listopad

1. Przeliczenie i zawiezienie darów do PCK w związku ze Światowym Dniem Walki z Głodem( do 5 XI) – dary liczy Emilka i Maja.
  2. Wycieczka na cmentarz przy ul. Kcyńskiej celem uporządkowania grobów żołnierzy z okazji Święta Zmarłych – wolontariusze z kl.8a, 8b i 7a.
  3. Akcja ,,Zielona szkoła”, zbiórka roślin doniczkowych w celu podniesienia estetyki szkoły; 2 plakaty robi Dominik( do 5 XI).
  4. Szkolny konkurs plastyczny dla uczniów klas1- 8, II edycja ,,Pomagaj razem z nami”( konkurs trwa 2 XI – 26 XI); plakaty robią: Magda i Marta oraz Laura L.    i Marcelina G.( do 5 XI).
  5. Szkolny Dzień Życzliwości i Pozdrowień – 22 XI; życzenia drukują Dominik i Hubert( do 10XI), paski z życzeniami tną: Julka, Ala, Laura L., Marcelina, Daryna (  do 15 XI); 2 plakaty robią: Amelia i Ania oraz Laura L. i Marcelina;
  6. Przygotowanie i nagranie filmu o SKW( do końca XI); montaż – Dominik, na pomysły i aktorów, scenariusz czekamy do 5XI.

Owocnej pracy i twórczych pomysłów!

Opiekunowie SKW