Obchody Dnia Książki

Z okazji obchodów Dnia Książki i praw autorskich zapraszam do aktywności uczniów. Wystarczy wybrać ulubionego bohatera literackiego, przebrać się za niego i zrobić zdjęcie w wykonanej przez siebie charakteryzacji.

Jeśli bohaterów jest więcej - można zaprosić także do udziału innych członków rodziny. Może być to bohater z bajki, lektury lub innych książek. Prace uczniów zostaną pokazane na stronie szkoły oraz w zakładce pedagog (zdalne nauczanie). Dla najciekawszych propozycji przewidziane są nagrody!

Czekam na zdjęcia, do których należy dołączyć informację : Wyrażam zgodę na umieszczenie wizerunku mojego dziecka............................... na stronie internetowej ZS 32.

Do zdjęć proszę także dołączyć informacje - imię i nazwisko ucznia, klasa, tytuł, autor książki oraz jakiego bohatera przedstawia fotografia.  Zdjęcia proszę przesyłać na adres mailowy pedagoga szkolnego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.