Bezpieczne ferie

dziewczynka

Bezpieczne ferie to zagadnienie bliskie wszystkim - dzieciom i dorosłym. W wolnym czasie należy bawić się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, które mogą uchronić nas przed zagrożeniem.  Życzę wszystkim naszym uczniom udanego wypoczynku. Mam nadzieję, że w dobrych formach, humorach i pełni energii spotkamy się w szkole po zakończeniu ferii!

Podsyłam Wam film o bezpiecznych feriach - przypomnijcie sobie jak należy się zachowywać, żeby nie narażać swojego zdrowia i życia. Posłuchajcie co radzi Edukredka!

Tradycje świąteczne z quizem

tradycje

 
Drodzy uczniowie, przypomnijcie sobie o świątecznych tradycjach i na końcu rozwiążcie quiz. Ciekawa jestem jak dobrze znacie się na bożonarodzeniowych zwyczajach!

EduKredka - Tradycje świąteczne

 

Wirtualny spacer po Bydgoszczy

Z uwagi na pandemię koronawirusa i związane z nią ograniczenia trzeba niekiedy rezygnować z codziennych pasji lub przyjemności. Aby przetrwać ten specyficzny czas, który spędzamy głównie w domach, postarajmy się go spożytkować jak najkorzystniej. Jedną z propozycji jest wirtualny spacer po Bydgoszczy i odkrycie wielu ciekawych miejsc oraz ciekawostek z nimi związanych. Spróbujcie poznać swoje miasto jeszcze bliżej, a jak pandemia odpuści będziecie mogli sami wyruszyć szlakami, które poznacie podczas wirtualnego spaceru.

Życzenia Świąteczne

christmas 

Z okazji świąt  Bożego Narodzenia pragnę wszystkim uczniom naszej szkoły, ich rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom życzyć radosnej i rodzinnej atmosfery przy świątecznym stole, spokoju i zdrowia, niezwykłych upominków oraz umiejętności cieszenia się z drobiazgów.
Na Nowy Rok 2021 natomiast życzę Nam wszystkich, abyśmy pełni nadziei obudzili się w lepszej rzeczywistości, w której pandemia wygasa i pozwala nam na powrót do normalnych warunków nauki i pracy. Spełnienia Marzeń!!!

Międzynarodowy Dzień Migrantów

hand

18 grudnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Migrantów, ang. International Migrants Day. Święto to zostało ustanowione przez ONZ 4 grudnia 2000 roku w celu zapewnienia przestrzegania praw człowieka i podstawowych wolności wszystkich migrantów. Święto to daje wszystkim okazję do refleksji, dzielenia się doświadczeniem i opiniami na temat emigrantów. Pamiętajmy, że wszyscy ludzie mają prawa do poszanowania ich godności bez względu na pochodzenie i przekonania.

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.