Oto zadania dla Was na najbliższy czas

1. Do 26 marca wysyłacie własnoręcznie zrobioną kartkę wielkanocną do przydzielonej Wam instytucji opiekuńczo – wychowawczej( adresy znajdziecie w zakładce SKW i na waszej poczcie). Prosimy o przesłanie nam fotki kartki:) Życzenia podpisujemy: Szkolne Koło Wolontariatu przy SP nr 61 wraz z opiekunami :)

2. Do 24 marca nagrywacie filmik (życzenia wielkanocne dla pracowników SP 61, rodziców i uczniów). Przesyłacie go Rudolfowi, który zmontuje Wasze życzenia w jeden wideofilm.

3. Do 9 kwietnia przygotowujecie pracę konkursową, której organizatorem jest nasze SKW - "Pomagaj razem z nami", szczegóły wkrótce na stronie szkoły.

Liczymy na to, że się przyłączycie :)

Twórczej pracy życzymy i ciekawych pomysłów:)

Opiekunowie SKW

egzamin osmoklasisty matematyka logo