Podsumowanie konkursu Szkolnego Klubu Wolontariatu

Z przyjemnością informujemy, że szkolny konkurs plastyczny "Pomagaj razem z nami!” zorganizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęły pomysłowe i ciekawe prace, które możecie zobaczyć w galerii poniżej.

Ciągle wśród nas  istnieją anioły

Nie mają wprawdzie skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie”.  Phil Bosmans

Konkurs plastyczny Pomagaj razem z nami!

Zapraszamy uczniów klas I-VIII do udziału w konkursie plastycznym Pomagaj razem z nami! Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

Życzenia SKW

wielkanoc skw

Oto zadania dla Was na najbliższy czas

1. Do 26 marca wysyłacie własnoręcznie zrobioną kartkę wielkanocną do przydzielonej Wam instytucji opiekuńczo – wychowawczej( adresy znajdziecie w zakładce SKW i na waszej poczcie). Prosimy o przesłanie nam fotki kartki:) Życzenia podpisujemy: Szkolne Koło Wolontariatu przy SP nr 61 wraz z opiekunami :)