Wojewódzki konkurs internetowy

„Serfujesz po sieci? Rób to z głową!“ skierowany do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody! Zasady konkursu, terminy oraz dodatkowe informacje zawiera regulamin i załącznik do regulaminu”.

Informacje o konkursie

„Uważasz, że Internet to Twoje naturalne środowisko, po którym poruszasz się swobodnie i bezpiecznie? Sprawdź swoją wiedzę rozwiązując internetowy test. Rozpocznij rywalizację!

Do konkursu można przystąpić w dowolnym momencie, ale trzeba przesłać odpowiedzi testowe pierwszego i drugiego etapu najpóźniej 7 grudnia br. do północy”.