W listopadzie zorganizowany został przez bibliotekę szkolną konkurs plastyczny dla klas pierwszych pod tytułem „By czytać się chciało, zakładkę zrób wspaniałą”.

Celem tego konkursu była promocja czytelnictwa , rozwijanie zdolności manualnych oraz popularyzacja literatury.

3 grudnia komisja  rozstrzygnęła konkurs ,wyłoniła zwycięzców i przyznała  następujące miejsca:

1 miejsce             Alina Rudnik

2 miejsce             Arina Repalova

3 miejsce             Jaśmina Pangowska

3 miejsce             Lena Uram

3 miejsce             Maja Grochowalska

Laureaci otrzymali nagrody książkowe, kredki oraz dyplomy. Wszyscy uczestnicy drobne upominki.

Gratulujemy pomysłowości, dziękujemy za piękne prace i zapraszamy do udziału w akcjach i konkursach organizowanych prze bibliotekę.

nauczyciele bibliotekarze

zakładka2 1