W dniach 18.10.2017- 20.10.2017 w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych klasy trzecie uczestniczyły w Szkolnej Grze Literackiej. Miała ona za zadanie propagowanie czytelnictwa wśród uczniów, popularyzowanie książek z biblioteki szkolnej oraz inspirowanie do zabaw intelektualnych. Zajęcia bardzo się dzieciom podobały, między innymi dlatego, że angażowały całą klasę.

Wszyscy świetnie poradzili sobie z zadaniami konkursowymi, jednak liczba zdobytych punktów przesadziła o przyznanych miejscach.

1 miejsce – klasa 3a

2 miejsce – klasa 3e

3 miejsce – klasa 3 , 3 c, 3d

Wszystkim uczestnikom Szkolnej Gry Literackiej gratulujemy wspaniałej wiedzy!

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.