Miło nam poinformować społeczność szkolną, że uczniowie klasy 3a – Paweł Andryszczyk i Nikodem Wierciński zostali laureatami MIEJSKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO „Rowerowy parking czyli zaPARKuj w Bydgoszczy 2” zorganizowanego w ramach Bydgoskiego Grantu Ekologicznego.

Uczniowie mieli za zadanie stworzyć projekt stojaka na rowery, ściśle związanego z miastem Bydgoszcz i posiadającego funkcjonalny charakter. Praca mogła być rysunkiem, szkicem lub zostać stworzona w dowolnym programie graficznym. Paweł zaprojektował stojak wykorzystując program graficzny, a Nikodem ilustrację. Wśród 10 laureatów chłopcy znaleźli się na dwóch pierwszych miejscach.

Paweł i Nokodem3

Paweł i Nikodem