Miło nam poinformować, że nasza uczennica Michalina Miszewska jest vicemistrzynią Polski w judo w kategorii kadet. Zdobyła złoty medal w Mistrzostwach woj. kujawsko-pomorskiego 15.04.2023 w Toruniu, brązowy medal w Pucharze Polski 04.03.2023 w Piasecznie oraz złoty medal Mistrzostw Regionu Północnego (woj. kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, zachodniopomorskie) 18.02.2023 w Gdańsku, awansowała do finałów Mistrzostw Polski stając się jednocześnie jedną z 12 najlepszych zawodniczek w kraju.

W dniach 27-28.04.2023 w Koszalinie odbyły się Mistrzostwa Polski Judo w kategorii kadet  (2006-2008 r.) W błyskawicznym tempie awansowała do finału w kategorii - 48 , gdzie musiała uznać wyższość bardziej doświadczonej zawodniczki z Warszawy. Pokazała  charakter do walki i że należy do czołowych zawodniczek w Polsce. Po ogromie pracy i wyrzeczeń włożonych w długotrwałe przygotowania, zdobyty medal jest jak najbardziej zasłużony! Gratulacje:)

podium