Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy - Muzeum Oświaty serdecznie zaprasza uczniów z klas VI – VIII do udziału w wojewódzkim konkursie pt. „Andrzej Szwalbe i jego życie muzyką pisane”. Celem konkursu jest upamiętnienie setnej rocznicy urodzin tego Honorowego Obywatela Bydgoszczy. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu infografiki przez uczestnika konkursu. Praca powinna prezentować informacje dotyczące życia i działalności zawodowej Andrzeja Szwalbego. 

Prace konkursowe należy przygotować w dowolnym programie graficznym z rozszerzeniem pdf, jpg, svg, png. o minimalnej rozdzielczości 300dpi.Prace prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22 grudnia 2023 r.

 Szczegółowy regulamin konkursu oraz wymagane załączniki znajdują się na stronie biblioteki: Informacje

Partnerzy i linki

 soit logo

Logo sto dyskryminacji

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.